Ver1982 Ver1982 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Všechny knihy od této autorky jsou velmi čtivé a všechny musím hodnotit 5*. Krásné ač mnohdy smutné příběhy.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tato kniha mě obrala o několik hodin spánku. Od poslední třetiny jsem se nemohla odtrhnout a musela ji dočíst. Za mě super, napínavá detektivka, byť jsem tušila, kdo za tím vším stojí, ale k otázce proč jsem se dopracovala až ve 2 ráno i přes to, že byl všední den :D

28.02.2020 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak moc jsem se na novou knihu p. Mornštajnové těšila, tolik jsem očekávala a jak moc jsem zklamaná. Bohužel mě kniha kromě úzkosti nepřinesla vůbec nic. Musela jsem se nutit číst a těšila se až ji budu mít “konečně” přečtenou. Toto nebyl šálek mé kavy. Každopádně mě to vůbec neodradilo a těším se na další knihu, protože všechny předchozí knihy prostě miluju.

15.05.2021 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Když jsem na začátku zjistila, že se zase našla zakopaná těla, byla jsem skeptická. To už tady několikrát bylo. Nicméně opět úplně jiný a zase skvělý thriller od kterého se nedalo odtrhnout. Řešilo se několik případů najednou, což tomu přidalo ještě více napětí.

30.05.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Ještě lepší než první dva díly. Jestli to tak půjde dál, tak už se těším, až začnu číst další.

09.03.2020 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kdyby to nenapsala tato autorka, tak nejspíš po takové depresivní knížce v této depresivní době nesáhnu. Knihu jsem ale nemohla odložit, neboť ve mě stále byla jiskřička naděje... Příběh silný a knížka čtivá, ale budu ráda, když další kniha od B. A. Paris, na kterou se už teď těším, bude více psychothrillerem jako její předchozí knihy než dramatem.

19.12.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Sedmá a opět skvělá! Troufnu si říct, že pro mě jsou tyto příběhy bezkonkurenční čtení. Ještě mě čekají 2 díly a pak nevím, co si počnu.

18.06.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhá kniha od této autorky mě bavila stejně jako ta první. Ve čtení dalších dílů budu určitě pokračovat. Mám ráda, když se od čtení nemůžu odtrhnout...

20.02.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Opět a zase skvělé čtení už od prvních řádků knihy. Ten konec... ach jo :( To mohla napsat trochu jinak. Po tolika dílech se všichni stali součástí mého života. :D

15.07.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Povedený thriller. Má první kniha od této autorky. Jsem zvědavá na další díly.

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Ještě lepší než dva předchozí díly, které byly také super. Klevisová tímto dílem dohnala mou dosud naší nejoblíbenější autorku Váňovou. :)

01.11.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Mě se kniha líbila a asi poprvé v životě se mi podařilo odhadnout vraha už v půlce knihy :)

24.09.2020 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Má první kniha této autorky a určitě budu číst další. Pro mě velmi čtivá detektivka se zajímavou zápletkou. Doporučuji!

03.08.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Mám autorku ráda. Takové pohodové, napínavé čtení, se zajímavým rozuzlením. Nic drastického nebo přehnaného, i když tady bylo na jeden přiběh docela hodně vražd. Určitě budu její přiběhy číst dál.

06.07.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Má třetí kniha tohoto autora a už se těším na další. Erika mi připomíná mou oblíbenou Kim Stoneovou od Angely Marsonsové.

29.05.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Má první zkušenost s Jo Nesbo. Ze začátku jsem se trápila se jmény a chvíli i se zdlouhavým dějem. Ale jsem ráda, že jsem to nevzdala. Za mě jednoznačně 5*.

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Tak to bylo opravdu krásné čtení. Ačkoliv jsem byla po první kapitole skeptická, neboť slova typu - zakletejch, nejčastějc, brejle, přemejšlela, zejtra a spol. mi rvou oči i uši. Milada to naštěstí zachránila :D Už si běžím pro další knihu od Markéty :)

23.02.2021 5 z 5