Vendula0808 Vendula0808 komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

To je proste klasika !
Tu knizku miluju, hlavni hrdinku taky a cely pribeh vlastne :) Tak hezky napsane ❤️Urcite si ji znovu prectu.. do tretice ????

Osm Osm Radka Třeštíková

Uprimne se mi knihy od pani Radky T.moc nelibi ale tahle kniha me moc mile prekvapila. I kdyz tu ctu docela negativní hodnoceni tak ja musim rict ze se mi kniha opravdu libila a prisla mi hezky napsana.Opravdu zajimavy pribeh, celou dobu jsem byla napnuta a moc me to bavilo. Za me -nejlepsi kniha od pani Třeštíkové :)

16.03.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moc se mi do te knihy, uz kvuli hodnoceni ,nechtelo ale dala jsem se do toho. No tech prvních par stran jsem si rikala ze to nemam sanci dočíst . Ten zacatek se mi vubec nelibil ale nakonec se pribeh hezky rozjel a bylo to mile cteni :) uz jen to nářečí me bavilo :D

16.03.2021 4 z 5

Jane Eyrová Jane Eyrová Charlotte Brontë

Knihu jsem cetla poprve, nevim proc jsem se ji tak dlouho vyhýbala . Nadherna kniha! Krasne napsana.. Myslim ze netřeba slov :)

11.02.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Rozhodne zajimave :D Nic co bych si znovu precetla. Ale usmev na tvari mi vykouzlila :D

12.05.2020 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Krasne ctiva knizka. Jako vsechny knihy od P.Hartla. Rozhodne doporucuji, knizka je velice vtipna

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Strasne dlouho jsem mela tuhle knizku rozectenou. Ne a ne se do ni zacist, az ted s odstupem casu jsem ji konecne prisla na"chut" . Je to -na me, docela drsna knizka, trochu az strasidelna chvilkama ale pribeh je vazne zajimavy. Driv mi vadily nektere pasaze, ktere me trochu desily. Hlavni hrdina je opravdu zvraceny ale nakonec me pribeh tak pohltil ze mi je lito ze jsem knizku uz docetla ????

12.05.2020 5 z 5

Verim, ze to nekomu muze pripadat vtipne ale ja tu knizku zkousim docist uz vic jak rok. A nedari se. Je to hrozne prestrelene, vtipy mi prijdou spise hloupe nez vtipne. Nektere situace zbytecne vyhrocene a snad nidko nemuze byt takovy idiot jako hlavni hrdina Jindrich ???? Ale jak rikam, nejspis mam jen jiny smysl pro humor. Kazdopadne nikdy vice za me

04.01.2020

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jak jinak nez super cteni od pani A.Ch.:) opet jsem byla uplne vedle kdyz jsem tipovala kdo je vrah :D takze napinave cteni az do konce :)

24.02.2021 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Super cteni, zatim (pro me) nejlepsi knizka od A.Ch.co jsem cetla

21.02.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Trochu predvidatelna, s tim asi nejšťastnějším koncem, takova romantická klasika. A žili spolu stastne az do smrti ????
Ale jinak prijemne, oddechove cteni ???? Vtipna a mila knizka rekla bych :)

11.02.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Super knizka, jako vsechny od pana Hartla :) prectene za jeden den

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Super kniha od A.Ch. jako vzdy prekvapila a bavila! :) a taky mi zase předvedla jak mizerný odhad mam :D Pro me(jako vzdy )nečekaný konec

18.03.2021 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krásné čtení

07.10.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Od pana Hartla pro me, asi nejslabsi knizka ale rozhodne ne spatna. Moc se mi libila jen v porovnani s ost.asi nejmene. Kazdopadne moc dobra :)

12.05.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihy pana Hartla naprosto zboznuji. Prectu vzdy za jeden-dva dny a uz se trepu na dalsi knihu od nej. Konkretne tato kniha a tento pribeh me velice pobavil ????

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Takova ta klasicka oddechovka , za me ???? Nijak extra vyjimecna ale ani spatna. Cetla se dobre

12.05.2020 2 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Fajn cteni, zatim vse co jsem od A.Ch.cetla se mi moc libilo :)

21.02.2021 4 z 5