Vendula0808 Vendula0808 komentáře u knih

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Super kniha od A.Ch. jako vzdy prekvapila a bavila! :) a taky mi zase předvedla jak mizerný odhad mam :D Pro me(jako vzdy )nečekaný konec

18.03.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Uprimne se mi knihy od pani Radky T.moc nelibi ale tahle kniha me moc mile prekvapila. I kdyz tu ctu docela negativní hodnoceni tak ja musim rict ze se mi kniha opravdu libila a prisla mi hezky napsana.Opravdu zajimavy pribeh, celou dobu jsem byla napnuta a moc me to bavilo. Za me -nejlepsi kniha od pani Třeštíkové :)

16.03.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moc se mi do te knihy, uz kvuli hodnoceni ,nechtelo ale dala jsem se do toho. No tech prvních par stran jsem si rikala ze to nemam sanci dočíst . Ten zacatek se mi vubec nelibil ale nakonec se pribeh hezky rozjel a bylo to mile cteni :) uz jen to nářečí me bavilo :D

16.03.2021 4 z 5

Dlouho se mi tato kniha vyhýbala .. Ale nakonec jsme k sobe nasly cestu :D Uprimne ze zacatku me vubec nebavila, dokonce jsem ji na par dnu i odložila ale kdyz jsem se k ni vratila potom, byla jsem za to rada :) Takova fajn oddechova kniha, zadny -(pro me)extra pribeh ale chvilkama tam byly tak vtipne pasáže ze jsem se smala nahlas :) Myslim ze je hezky a vtipne napsana :)

02.03.2021 3 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jak jinak nez super cteni od pani A.Ch.:) opet jsem byla uplne vedle kdyz jsem tipovala kdo je vrah :D takze napinave cteni az do konce :)

24.02.2021 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Super cteni, zatim (pro me) nejlepsi knizka od A.Ch.co jsem cetla

21.02.2021 5 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Fajn cteni, zatim vse co jsem od A.Ch.cetla se mi moc libilo :)

21.02.2021 4 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Super kniha :) nečekaný konec

21.02.2021 5 z 5

Holky nemaj ponětí Holky nemaj ponětí Vernon Sullivan (p)

Vtipne napsana knížečka :)
Prekvapila me mile.

16.02.2021 4 z 5

Pýcha a přemlouvání Pýcha a přemlouvání Jane Austen

Od J.Austen mam radeji jine knizky , v cele s Rozum a cit atd..atd.. ale i tak pekna kniha ????

11.02.2021 3 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Příjemné cteni ????

11.02.2021 4 z 5

Jane Eyrová Jane Eyrová Charlotte Brontë

Knihu jsem cetla poprve, nevim proc jsem se ji tak dlouho vyhýbala . Nadherna kniha! Krasne napsana.. Myslim ze netřeba slov :)

11.02.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Trochu predvidatelna, s tim asi nejšťastnějším koncem, takova romantická klasika. A žili spolu stastne az do smrti ????
Ale jinak prijemne, oddechove cteni ???? Vtipna a mila knizka rekla bych :)

11.02.2021 3 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krásné čtení

07.10.2020 5 z 5

Prosecco do žíly Prosecco do žíly Nikola Mišjaková

Nikdy vic , precetla jsem to ale vubec me to nebavilo. Skoda, nazev se mi zamlouval :D

12.05.2020 1 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Krasne ctiva knizka. Jako vsechny knihy od P.Hartla. Rozhodne doporucuji, knizka je velice vtipna

12.05.2020 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Rozhodne zajimave :D Nic co bych si znovu precetla. Ale usmev na tvari mi vykouzlila :D

12.05.2020 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Super knizka, jako vsechny od pana Hartla :) prectene za jeden den

12.05.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Od pana Hartla pro me, asi nejslabsi knizka ale rozhodne ne spatna. Moc se mi libila jen v porovnani s ost.asi nejmene. Kazdopadne moc dobra :)

12.05.2020 4 z 5

Puto Puto Anna Todd

Pekne se mi cetla.. "Holcici cteni " :)

12.05.2020 3 z 5