VAnna VAnna komentáře u knih

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Nic moc, čekala jsem mnohem víc...

09.03.2019 2 z 5

Úžasní psi Úžasní psi Ryan O´Meara

Hezký průvodce světem psů. Některé stránky mě trochu nudily, protože jsem ty informace už věděla, ale jinak pěkná kniha. :D

02.03.2019 3 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Víc se mi líbila kniha Padesát stínů Adama, ale taky jsem se u této knihy zasmála. :D

24.02.2019 3 z 5

Geniální psi Geniální psi Vanessa Woods

Kniha mě moc bavila, spousta nových informací a zajímavých experimentů. Rozhodně doporučuji. :)

23.02.2019 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Mně osobně se kniha moc líbí, četla se rychle a je to něco jiného, než vyplodili ostatní YTbeři. :)

12.02.2019 5 z 5

Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Matthew Reinhart

Naprosto skvělé! Modely jsou fascinující, v knize můžete najít pár zajímavostí. Když knihu otevřu, najdu tam vždy něco, co tam předtím nebylo. :D

11.02.2019 5 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Opravdu skvělá kniha, dostala jsem ji od kamaráda k Vánocům a musím říct, že vybral opravdu dobře. Na konci jsem se neubránila slzám... Rozhodně se chystám jít do kina na film, ale koukala jsem na trailer a viděla, že se některé scény rozcházejí s knížkou.

11.02.2019 5 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Při čtení jsem se dost pobavila, ale čekala jsem trochu víc, proto o hvězdičku méně. :D

09.02.2019 4 z 5

Psi ve válce Psi ve válce Lisa Rogak

Už je to asi třetí kniha na tohle téma, kterou jsem přečetla a je z nich nejlepší. Rozhodně doporučuji. :D

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Docela mě kniha bavila, občas se objevila i nějaká vtipná historka. :D

09.02.2019 3 z 5

Já, JůTuber 4 Já, JůTuber 4 kolektiv autorů

Knížku jsem nedočetla.

09.02.2019 2 z 5

Já, JůTuber 3 Já, JůTuber 3 kolektiv autorů

Nic moc. :)

09.02.2019 2 z 5

Rudý měsíc Rudý měsíc Erin Hunter

Jako obvykle skvělé, těším se na další díl. :D

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Další skvělé pokračování série Zákon smečky. :)

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Přijde mi to zcela průměrné. :)

09.02.2019 3 z 5

Já, JůTuber 2 Já, JůTuber 2 Martin Rota

Příběh opět celkem ušel. Dávám o hvězdičku víc než u prvního dílu, protože to vypadá, že poslechli čtenáře (jejich kritiku) a ty otázky byly víc osobní, tudíž ty odpovědi jen tak někde nenajdete.

28.07.2018 4 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Příběh celkem ušel, ale část s JůTuberama mě nebavila.

24.07.2018 3 z 5

Četnický pes Alto Četnický pes Alto Michal Dlouhý

Tato kniha mě moc bavila. Dobře se čte. :)

18.07.2018 5 z 5

Psí hrdinové - Tajné úkoly a obětavá služba Psí hrdinové - Tajné úkoly a obětavá služba Lance Bacon

Zajímavá a hezky provedená kniha, doporučuji. :D

Váleční psi Váleční psi Michael G. Lemish

Velmi zajímavá knížka, občas to čtení bylo "dlouhé".