uhoř49 uhoř49 komentáře u knih

Kotleta je holt kotleta a né nějaká sekaná....

24.02.2018 5 z 5

Motörhead Motörhead Lemmy Kilmister

Není co dodat,kdo má rád Lemmyho určitě přečíst!!!

17.02.2018 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Supr kniha ,musím sehnat zbylé díly,nezbývá mi než doporučit jako super oddychovku.

15.01.2018 5 z 5

Mosty přes propast času Mosty přes propast času Ludmila Vaňková

Vy všichni kteří máte rádi klasiku v podání S.Lema,br.Strugacky nebo J.Nesvadby apod,tak tuto knihu ani nečtěte a vy kteří máte rádi dívčí románky tak s chutí do toho.

27.12.2017 1 z 5

Věc: Vlasta Burian Věc: Vlasta Burian Vladimír Just

Na mne moc odstavců,paragrafů,roků,ale jinak moc zajímavé-třeba V+W nebo F.Peroutka jak se zachovali,ale to je holt ta česká posr.povaha.

30.09.2017

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Přečetl jsem ji při cestě do a z práce a vcelku jsem se zasmál,prostě supr.

19.09.2017 4 z 5

Bílý náčelník Bílý náčelník Charles Frazier

Četl jsem hodně knih o indiánech,ale toto je spíš životopis proložený nějakým tím erotičnem(jak to prej indiáni dělaj)pro romantiky dobrý.....

04.09.2017 2 z 5

Ve znamení náhody Ve znamení náhody Karel Effa

Effu jsem vždycky viděl jako dobrého komika,ale jeho kniha mne moc mile překvapila,určitě stojí za přečtení.

19.08.2017 5 z 5

1000+1 rada pro rybáře 1000+1 rada pro rybáře Jaromír Říha

Hurá,konečně jsem ji dočetl,moc si toho z ní nepamatuji,ale proto je tam tolik rad abych se k ní mohl kdykoli vrátit a jupí k vodě......

19.08.2017 5 z 5

Majoucta Majoucta Josef Hlinomaz

Zajímavě psané vzpomínky,minimum letopočtů,jenom a jenom krásné vypravění....

19.07.2017 4 z 5

Za pokladem Za pokladem František Flos

Zajímavá kniha,dobře se četla a dokonce i poučila jak to chodí na Madagaskaru(jen doufám že si to vše Francek nevymyslel.)

26.06.2017 4 z 5

Cikánské pohádky Cikánské pohádky Marie Voříšková

Tak tahle kniha to je fakt masakr,dokonce je tam i napsáno,,Pro dospívající mládež a dospělé,,Poviná četba pro všechny cikány a samozřejmě i bílý.

18.06.2017 4 z 5

Číslo do nebe Číslo do nebe Ivan Kraus

Moc pěkně se četla,určitě si přečtu ještě nějakou a pak se uvidí.

03.06.2017 4 z 5

Pistole míru Pistole míru J. M. Troska (p)

Stará dobrá klasika.

14.05.2017 4 z 5

Motocykl z podzemí Motocykl z podzemí Karel Pirner

Další kousek té doby.Měl by si to přečíst každý kdo se necítí být Čechem a nebo se dokonce zato stydí.

02.05.2017 4 z 5

Děvče z Hollywoodu Děvče z Hollywoodu Edgar Rice Burroughs

Tak to je asi moje první fakt,,Červená Knihovna,,ale jsem moc rád že jsem ji přečet aspoň vím co panautor sci-fi E.R.B. také dokáže napsat pro ženy.

24.04.2017 4 z 5

Bouře Bouře Paul Polansky

Supr čtení,když vemu že jenom půlka je pravda a zbytek fikce tak se mi ani nechce věřit kdo všechno se snaží velet této republice,tohle by si mněl přešíst každý kdo neví koho volit.

04.04.2017 5 z 5

Tři detektivové a Buffalo Bill Tři detektivové a Buffalo Bill * antologie

Slabota,rád čtu podobnou brak. literaturu,ale tohle je vážně brak.

04.04.2017

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Supr kniha(a samozřejmě také seriál)prostě krásná Česká literatura,není co víc dodat !!!

10.03.2017 5 z 5

Žlutý Robert Žlutý Robert Vojtěch Steklač

Čeština je prostě nádherná a jsou spisovatelé kteří si s ní dokážou pohrát i tak že se musí opravdu zasmát každý - viz francouz. detektiv Ledocq mluvící česky ,,Já se ještě jednou omlouvám,pánové,neboť pro mě je váš jazyk děsná KRKOLOMNICE,, a ruku na srdce pro něktré z nás také :-)))

16.02.2017