uhoř49 uhoř49 komentáře u knih

Příběh o perličce Příběh o perličce Petr Nový

Vůbec mne neuráží že je to reklamní kniha i tak velmi hezky psaná i kreslená historie české bižu.

20.04.2024 5 z 5

Pohádky z Moravy Pohádky z Moravy Oldřich Sirovátka

Nóó prostě pohádky,akorát z Moravy takže vše v supr nářečí ( pro nás Čehúně ).

20.04.2024 5 z 5

Schelinger, Šlitr, Hrzán - tragická úmrtí ve světle nových skutečností Schelinger, Šlitr, Hrzán - tragická úmrtí ve světle nových skutečností Michal Zítko

Zajímavé čtení o známích lidech ,kteří mněli jednu společnou lásku která je přivedla jak na vrchol tak i do hrobu :-) ,,ŽENY,,
A kromě jiného píše se rok 68 - ,,Několikrát vyslovil i rozčarování z toho ZÁPADU,který se mu zdál trošku sobecký,kde si každý šel jen za tím svým,kde bylo všechno diktováno jen tím racionálním tržním myšlením,které nám NEBYLO dáno a v němž jsme najednou byly bez šance.

01.04.2024 5 z 5

Ruský týden Ruský týden František Ringo Čech

Tak tohle je fakt masakr :-)) Samozřejmě jen v tom nejlepšíííím.

19.03.2024 5 z 5

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

Co o tom napsat ,, říkalo se že Drda byl zapálený komouš ( v jeho době kdo nebyl ?? ) ,, je to moc fajn přečíst knihu která je starší 70let a která má pořád co říci i v dnešní přetechnizované době.

18.03.2024 5 z 5

Dobrodružství Davida Balfoura Dobrodružství Davida Balfoura Robert Louis Stevenson

(SPOILER) Za mne nic moc ,na začátku knihy není žádné extra dění,v půli brouzdáte po vřesovišti a koncem knihy se hádate se svojí nastávající jestli vůbec bude vaše nastávající,zlatej poklad na ostrově....

20.11.2023 1 z 5

Nebeské detektivky, senzace a záhady Nebeské detektivky, senzace a záhady Ludvík Souček

Jako vždy jsem si myslel že mne už Souček nemá čím překvapit ! Omyl má ! A doufám že i příště !

29.07.2023 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kotleto ,Kotleto miluji tvé hlášky ,jsou určit lepší než Pohlreichovi a jako fanda sci-fi a českého (drsného) humoru za mne supr a protože jsem Sparťan tak malou ukázku.

Mohl jsem celý život strávit v lochu s prdelí našpulenou každýmu muklovi, který má
větší svaly než já. Smrt není z hlediska této perspektivy až taková tragédie. Navíc se
Teplicím teď vůbec nedaří a člověk nějak nemá moc důvod, pro co žít, zasmál se.

22.07.2023 5 z 5

Metráček Metráček Stanislav Rudolf

Jééé, jak krásně se to četlo když si to člověk může hned promítat v hlavě, jj to byly časy - mladí krásní inteligentní....

22.07.2023 5 z 5

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Supr čtení, supr život, supr herce- jak všichni víme stačil život jeden .

23.05.2023 5 z 5

Michael Schumacher Michael Schumacher Paolo D´Alessio

Moc hezké a zajímavé fotky, jinak celkem nuda.

11.05.2023 5 z 5

Prodloužená jízda Prodloužená jízda Václav Kopta

Přesně jak píše autor ,,herec jednoho filmu,, :-(

21.08.2022 3 z 5

Z pralesů Konga Z pralesů Konga František Flos

Co napsat...komu se FF líbí ten si tuto knihu určitě přečte a kdo ještě od Flose nic nečetl tak ať už začne.
Str.182 ,, bohatý člověk bez hlubokého vzdělání nedovedl by bohatství řádně užívat a byl by nebezpečný lidské společnosti,,
Str.190 ,, neboť kdo si neváží a nemiluje svého jazyka, nemůže milovati a vážiti si cizího,,.

24.07.2022 5 z 5

Temná tvář princezny Ivety Bartošové Temná tvář princezny Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb

I když jsem žádnou trávu nehulil, tak musím souhlasit s kolegou ,,blindonem,,

25.04.2022 5 z 5

Chlapík z pekla Chlapík z pekla * antologie

Za mne tak půl na půl, ale to je u výběrů zcela logické, nikdo se nemůže zavděčit všem a hlavně vším.

23.05.2021 4 z 5

Na lodi za pohádkou Na lodi za pohádkou Eduard Bass (p)

Moc zajímavé pohádky, bajky i když některé pro dnešní dobu nevhodné svým pojetím dobra a zla....

23.05.2021 5 z 5

Ostrov uprostřed města Ostrov uprostřed města Svatopluk Hrnčíř

Trošku pomalý začátek, ale potom se to rozjelo ve svižném tempu ,,alá Foglar,,v celku zajímavé čtení.

19.02.2021 5 z 5

Dobříšské pověsti Dobříšské pověsti Sáša Lorenzová (p)

Zajímavé počteníčko ,myslím že ani nejstarší Dobříšááák neslyšel vše ,dobrá práce MÚ.

03.01.2021 5 z 5

Volání divočiny a povídky z Aljašky Volání divočiny a povídky z Aljašky Jack London

Volání divočiny je prostě klasika a těch pár povídek navíc je milý bonus.

17.08.2020 5 z 5

Tichá hrůza Tichá hrůza Tomáš Korbař

Za mne supr, možná dvětři povídky byly slabší, ale zbytek výborný.

11.08.2020