Za pokladem přehled

Za pokladem https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228903/bmid_za-pokladem-TH5-228903.jpg 3 20 20

dobrodružný román líčící příběh českého majitele brusírny drahých kamenů, jehož dodavatel kamenů – rovněž Čech – byl na Madagaskaru zabit a jeho žena i syn odvlečeni lupiči.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za pokladem. Přihlašte se a napište ho.

MartaPear
14.01.2024 2 z 5

Klasika... hodní bílí zachraňují svět, ale starší generace na podobných knihách vyrostla... Zajímalo by mě, jestli dnešní děti Štorcha ještě vůbec čtou?

chlo0opek
08.05.2018 3 z 5

Dost mi tato kniha připomínala Lodivoda dunajského od Verneho, svým v podstatě jednoduchým dějem, který nebyl příliš zamotán nějakou větší nepříjemností, která by udělala hlavním představitelům nějaké vyloženě těžko řešitelné stiuace. Snad jen závěr s polapením posledního zločince se slušně rozjel, za ten dávám tu 0,5* navíc. Jinak však celkově 3,5*, přece jen na můj věk už toto zrovna není...

Naias
03.01.2018 4 z 5

Silne mi to pripomínalo Verna, boli tam postavy ušľachtilé až na povalu, odvážne, charakterné, etc etc, hnusní lotri a polepšený lupič. Ale nudné sa mi to na rozdiel od honajza nezdalo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Za pokladem v seznamech

v dalších seznamech1x