Lovci orchidejí 1 přehled

Lovci orchidejí 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22792/bmid_lovci-orchideji-1-dil-QDr-22792.jpg 4 141 141

Lovci orchidejí série

Dobrodružný román pro mládež jednoho z nejoblíbenějších autorů své doby o napínavých příhodách české výpravy za vzácnými orchidejemi v prostředí Jižní Ameriky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovci orchidejí 1. Přihlašte se a napište ho.

MartaPear
28.12.2023 4 z 5

V knihobudce v Motole jsem si půjčila postupně všechny tři díly, které jsem v dětství hltala. No... dnes jsem je sice přečetla, ale je na nich vidět letopočet vzniku a tehdejší společenský úzus. Nadřazenost bělochů nad domorodci, střílení zvířat jen pro zábavu... Myslím, že dnešní děti to už vůbec neosloví. První díl nejlepší, pak to klesá a třetí díl jsem přečetla s přemáháním.

Racek213
26.02.2023 5 z 5

Nádherná čeština, autentické příběhy a dobrodružství v cizích exotických zemích.... co víc si přát? Klos byl opravdu mistr slova (nádherná čeština) a ani po 100 letech nezestárl. Když si člověk představí, že ještě v dobách mého narození bychom místa děje mohli poznat...

Kaja1
21.01.2022 5 z 5

Lovce orchidejí jsem jako dítě milovala, snad už tehdy se ve mně zrodila touha poznat všechny ty daleké země. Musela jsem si sice počkat, ale pomalu jsem si své dětské cestovatelské sny začala plnit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lovci orchidejí 1 v seznamech

v Právě čtených2x