Tída Tída komentáře u knih

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Pro mě příjemné překvapení a ráda si od tohoto autora přečtu další knihy. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, všechno dávalo smysl a navíc to bylo čtivě napsané.

26.05.2019 5 z 5

Bretaňské světlo Bretaňské světlo Jean-Luc Bannalec (p)

Je skvělé, že autor dokáže udržet laťku předchozích dílů. Opět skvělé!

25.05.2019 5 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Dočetla jsem z donucení a jen proto, že ostatní knihy z řady se mi líbily a pořád jsem čekala, kdy se úroveň této knihy zvedne. Bohužel nezvedla :-(

25.05.2019 1 z 5

Dítě hvězd Dítě hvězd Katrine Engberg

Nejvíc mě bavili Esther a Gregersen, příjemná změna zapojit do vyšetřování i důchodce :-)

19.03.2019 5 z 5

Krvavý úplněk Krvavý úplněk Katrine Engberg

Mně se to líbilo moc, stejně jako první díl. Relativně normální dvojice vyšetřovatelů, zajímavé prostředí "smetánky"

19.03.2019 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Mně se to líbilo moc a už se těším na další díly

27.03.2018 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Dala bych i 3 a půl, ale na čtyři to vážně není.

02.03.2018 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Začátek se mi četl hodně dobře, pak jsem se dlouho musela do čtení nutit. "Druhé dveře" na mě byly až moc neuvěřitelné, když vezmu v úvahu, že se celá kniha odehrávala v reálném životě.

17.01.2018 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

V postavách jsem se neztrácela, ale hrozně dlouho trvalo, než jsem se začetla. Konec knihy už měl spád

02.01.2018 3 z 5

Ajša Ajša Jesper Stein

Napínavý příběh, ve kterém je výborně ukázáno, jak se přistěhovalci mohou zapojit do společnosti - je mezi nimi policista, oběť i zločinec. Navíc se děj částečně odehrává v úžasné budově Osmičce (viz obálka) - doporučuji vyhledat na internetu, stojí to za to a líp pochopíte, jak se vše odehrálo. Hlavní postava - Axel - se chová normálněji než v minulém dílu a vůbec je celý příběh realističtější a uvěřitelný. Vřele doporučuji. Jen nechápu, proč jsou tady uvedeni dva autoři - Jasper Stein je špatně.

02.01.2018 5 z 5