Ticiana Ticiana komentáře u knih

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Prvnich 100 stranek jsem mela fakt problem rozpoznat postavy. Kniha nejak plynula dal, dalo se docela predpovidat, jak ktere linky dopadnou. Kniha mela docela rychlej konec. Docela jsem jim fandila i kdyz za to, co Amy udelala by asi uz neprezila. Jo mi prisla s Lauriem uplne nejvic fajn. Meg byla strasne povrchni, a Beth, no mela jsem radost ze na konci se to s ni taky trochu srovnalo. Za mne takovej prumer.

30.03.2020 3 z 5

Dej mi své oči Dej mi své oči Torsten Pettersson

Zacatek se mi celkem libil. Ale pak ani nevim proc, se mi to cetlo uz ne tak dobre. Postavy byli pro mne nesympaticke. A prislo mi to nejako nerealni, nevim. Taky tam nebylo tolik napeti. No prectu si i druhej dil, ale kdy, to nevim, mam hodne jinych knih na seznamu :D

19.03.2020 3 z 5

Nedokončený portrét Nedokončený portrét Mary Westmacott (p)

Kniha je jina, presne jako Odlouceni zjara. Je to nahled na zivot ditete a pak zeny, ktera je hodne nejista. Trosku mne stvali docela dlouhe dialogy a useky ve francoustine. Chtelo by to mozna poznamku. Celkove se pribeh cte dobre, ale ja jsem se s hrdinkou nemohla uplne ztotoznit.

26.02.2020 4 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Tak jsem to konečně docetla. A myslela jsem, ze knihu hned na začátku vrátím do knihovny. Každý druhy slovo jsem hledala. Druhá a třetí část uz se cetla lip a pro mne byla i vic zajímavá. V každým pripade to není muj šálek čaje.

12.02.2020 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Kniha mohla byt o polovinu kratší. Prislo mi ze v první půlce se absolutně nic nestalo. A konec byl na 40 posledních stránkách. No mnohem slabší než kniha Uz ted jsi mrtvá...

19.01.2020 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tenhle dil se mi libil vic než předešlý. Ale rušili mne tam ty vědecké části. A pribeh mi přišel docela nerealni. No otevřeny konec tak uvidime kdy bude další dil a jak to bude. Ale za mne celkem spokojenost.

24.11.2019 4 z 5

Kniha M Kniha M Peng Shepherd

Pribeh je fascinujici a moc krasny. Mne se libilo, ze autorka pocitala s ruznymi moznostmi po apokalypse. Zacatel a prvni pulka knihy je pomalejsi, zato to vynahradi druha pulka. Konec byl pro mne trosku zklamani. Ale i tak si kniha zaslouzi 5*, namet byl jednoducho uzasnej a velice dobre zpracovanej.

20.11.2019 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Mne se to docela líbilo i kdyz je to hodně zvláštní kniha. Spis pro mládež. S nádechem hororu a mysticna ale i pohádek. Některé veci jsem si domyslela uz předem. Ale predelavky pohádek mne docela bavili.

04.11.2019 4 z 5

Sociopat odvedle Sociopat odvedle Martha Stout

Musim rict, ze tahle kniha se mi cetla lip nez Bez svedomi. Prijde mi taky zajimavejsi, co se tyce ruznych vyzkumu a i prikladu.

05.09.2019 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Tak ja nevim, jak to skončilo... hmmm jdu na druhej dil. Jinak až na jednu část to bylo docela slabší dílko. A ten konec jsem nepobrala...

14.06.2019 3 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Kniha ma skvělý námět, to se musí uznat. Ale některé pasáže se podle mne trosku déle vlekli. Bylo videt, jak lehké je si cokoliv prekroutit, jen aby to zapadalo do vytvořeného scénáře. Tyhle lidi to nemají fakt lehké. Ani jedna ani druhá strana.

27.05.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tentokrat se mi kniha libila. Byla ale docela nerealna. Je velice ctiva. Za mne ale lepsi nez V pasti lzi.

21.05.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Veliká oddechovka a krasne přepracována pohádka.

19.05.2019 4 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Některé povídky byli lepsi, některé horší. Spis oddechový čtení a myslela jsem, ze bude pikantnejsi.

13.04.2019 3 z 5

Krvavý leden Krvavý leden Alan Parks

Kniha se mi lehce cetla. Hodne vulgarismu ale predpokladam, ze ta asi tak bylo tenkrat. Harry byl jak Harry Hole, chlast, drogy a zensky. Nektere veci nechal autor vysumet. Nevim. Libilo a i trosku ne... takovej spis prumer

14.02.2019 3 z 5

Vdovy Vdovy Lynda La Plante

Naprosta pecka. Vazne jsem to necekala. Linda se mi hrozne protivila, jak delala rozbroje. A Harry? Ten u mne udelal obrat k tomu zlymu. Doufam, ze vyjde nejaky pokracovani. Snad po tolika letech.

11.02.2019 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Knizka se mi libila, ale nejak jsem se nepotrebovala dozvedet jak to bylo. Neco mi chybelo. Ale cetla jsem uz i mnohem lepsi thrilery.

08.09.2018 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Tahle vysla v pravej cas. Myslim ze kazdej se pta, proc je tak zla Levana. Autorka davkuje napeti a informace postupne. A ja uz jedu do finale

07.08.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Libi se mi ze autorka davkuje ruzne manipulace a dalsi informace postupne. Povedene a moc. Dalsi dily na rade a uz se moc tesim.

30.07.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Uzasne, moc se tesim na dalsi dily. Suprova predelavka klasiky. A moc povedena.

27.07.2018 5 z 5