Ticiana Ticiana komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tak kdy bude další dil? Erika je zpátky a tenhle případ byl fakt zapeklitý. Krátké kapitoly a zvraty, hodne dobre se čte. Až mi je líto, ze jsem to tak rychle přečetla. A konečně i něco dobrého. Jsem zvedava, jak to bude dal.

02.11.2022 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Skvělá, nemohla jsem se odtrhnout. Film si uz moc nepamatuju a možná je to dobre. Vzkaz v láhvi je docela autenticky, náboženské dogmata a to, co z toho muže později vzniknout. Min se mi líbila linka se zharstvim. Konec mohl byt trosku delší, to autor nechal na nás. Tesim se na další díly.

27.01.2022 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Cestopisy vzdy ctu trosku dele, a je to hlavne kvuli tomu, ze si hledam dodatecne informace nebo fotky na internetu.
Z knihy mam pocit, ze autor se necha zlakat do rozhovoru temer s kazdym, je to clovek otevreny a vtipny, presne jako cestopis. Par mist mne neskutecne pobavilo, prekvapilo a navnadilo. Navic ty ilustrace jsou uplna parada.

21.01.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Moc hezka oddechovka, mne se to libilo, nemohla jsem se odtrhnout. Libil se mi ten napad a taky zpracovani. Mne bavila cela kniha, Tiffy a Leona jsem si moc oblibila, zato Justin? No to teda bylo neco. Za romantickym pribehem skryta myslenka emocionalniho tyrani. Proste skvela kniha.

15.06.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak s každou knihou si říkám ze to byla jízda. Ale tahle byla jeste lepsi. Trosku jinak napsaná ale možná mne to bavilo i vic. Měla hodně velkej spad a byla velice děsivá. Zabíjení ve jménu viry a vědy... nejhorší co muže byt... uz abych se dostala k Nenávisti

29.10.2019 5 z 5

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Kniha mne překvapila. Odeonkam se docela vyhýbám, ale tuhle jsem si přečetla hlavne kvůli recenzním. Dej zacina koncem, postupně se propracovavame událostmi, které k tomu konců vedli. Neotřelé tema, prostředí dokonalého městečka s dokonalými lidmi. Ale nic není takové, jak se zda. Ja jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Určitě si prectu i autorčinu prvotinu. A kouknu seriál.

02.07.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Musim rict, ze tady bych uvitala nejaky dalsi pribeh s Reni a Danielem. Bylo by to moc fajn. Kniha me vtahla a nepustila, ty zvraty byli skvele a postavy jsem si moc oblibila. Urcite doporucuju, za mne mohla mit kniha klidne vice stran.

23.05.2022 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Skvele čtení, kapitoly kratoucke, pribeh neobyčejný a hodně spletitější. Slepec, policajt, novinářka. Tyto hlavní postavy spolu perfektně funguji. Za mne veliká spokojenost.

11.01.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Nemohla jsem prestat cist a rikala jsem si, kam to vsechno povede. A ono se z toho nakonec stal hodne dobrej psychothriller, se zajimavymi postavami. Nektere dejove zvraty jsem uhodla driv, nez vubec prisli na radu, jine tam autor skvele zpracoval a byli prekvapive. Jednoznacne stoji za precteni.

12.11.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Brilantne. Nemohla jsem se odtrhnout. Kniha je svizna, děsiva, skvele napsána. Čekala jsem vždy na další šílenou kapitolu autobiografie. A konec? To mne fakt dostalo. Ale otázka zní: Co je pravda a co lež??? Doporučuji.

03.08.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Kratoucke ale zábavné. Paní Ticha vedla a poslední její komentář, ze bude prdel, doufám vyjde a nebude z toho kniha z červený knihovny. Jsem zvedava na další dil.

02.08.2021 4 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

To bylo tak hezke :) Celou dobu jsem si rikala, proc Kara opustila Hanu a i to proc Hana byla takova, jaka byla. Skoda jen, ze autorka nedotahla uplne pribeh a nektere veci zustali otevrene. Hemiho, Karu, Luka, Tori a Avu jsem si fakt zamilovala. A i lidi, ktere ji na ceste pomohli. Fakt se mi knizka moc libila.

02.06.2020 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Frost a Shack, kamos Herb a jeho bracha Duan a Tabby. Do toho děsně divnej zaporak, který vyřeší vse ke spokojenosti většiny. Městská legenda, ale je to legenda? Konec mne docela překvapil, i kdyz jsem si rikala, ze jinak to byt nemůže. Skvělý dil. Ted uz jen cekat kdyz autor napíše další dil a pak na české vydání. Mrzi mne, ze jiné série nejsou vydané.

24.05.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Po přečtení Zloby jsem se na tenhle dil těšila moc. A prislo trosku zklamání. Čekala jsem vic psychologicky hry. Nevim jestli je možný aby jeden člověk dokázal sám sebe tak změnit. Přesto nedam na Cartera dopustit. Uz se tesim na další dil a jsem zvedava na Tracy.

25.12.2019 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak pomalu se dostavam na konec serie. A po Zlobe jsem sa bala, jakou pecku vypusti. Ano bylo to moc desive. Ty pasaze s Cervem byli fakt brutalni, i kdyz musim rict, ze mne to trosku na konci matlo. Garcia dostal trosku vic prostoru, co taky ocenuju. A ted sup na dalsi dil.

12.11.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tohle mi nesedlo, jako kniha se cetla rychle, ale pribeh me neoslovil. Hanu beru jako sobeckou uz od mala. A ano nekomu se to bohuzel vrati. Na mne moc depresivni kniha. Tolik smrti kolem jednoho cloveka a proc? Nejvic mne dostalo jak obvinovala kazdyho kolem sebe a samozrejme i sebe. Otevreny konec, resp. nedoreceno jak to s Hanou a Mirou dopadlo se mi taky moc nelibil, vedet jen mlhave ze asi se snazi dat to do poradku... nevim tohle mi proste nesedlo.

12.08.2019 2 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Povidky jsou proste bozi. Jsem rada, ze se kniha vydala, Pohrebiste zapomenutych knih pokladam za jednu z nejlepsich knih, co jsem cetla.

10.01.2023 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Kniha je napsaná jiným stylem, než jsme zvykli. Dej z pohledu více osob byl hezké zprijemneni. Kniha ubihala fakt svižně, bavila mne i dějová linka se "samurajem". Na konci zůstává hodně otevřených veci, tak jsem zvedava, jak dopadne Asad, Carl a ostatní a hlavne uz by mohli vyřešit tu prestrelku z prvního dilu. Za mne jeden z lepších dilu série.

24.07.2022 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Jednoznacne zatim nejlepsi dil ze serie. Pribeh je slozity, hodne zamotany a fakt ohavny, a nejhorsi na tom je, ze to vlastne muze byt pravda. Nete jsem chapala a konec mne hodne prekvapil. Jsem zvedava, jak to dopadne, co se tyce prestrelky, na to jsem fakt hodne zvedava.

04.02.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha je něžná a zároveň drsná. Spojení člověka s přírodou, osamělost a touha po společnosti, ale zároveň nemožnost přiblížit se světu. Pro mne nádherné čtení. Sice smutné, ale přesto doufate, ze se její život změní. Určitě doporučuji.

20.11.2021 5 z 5