Tialexa Tialexa komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Tato kniha mě upoutala velice. Narozdíl od prvních tří knih je tady hlavní hrdinkou dcera Ameriky.

24.01.2021 5 z 5

Vlny času Vlny času Tanya Stewner

Paráda. Sice toto byl jeden z těch tenčích dílů, ale bavili mě to. Doporučuji přečíst. Je to suprové

12.06.2023 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Opravdu už je to konec? To né. Já chci ještě. Zamilovala jsem si Kivu s Jarenem hned a nechci svoje knižní crushe opustit tam brzy. Bylo to vážně úžasné. Jako v jiném světě jsem byla.

12.06.2023 5 z 5

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Miluji tuhle sérii. Kniha skončila moc rychle. Za necelý den jsem ji měla přečtenou. Už se těším na další díl.

03.08.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Skvělá knížka. Zamilovala jsem se do děje hned na první stránce. Takže pro ty kteří mají rádi Kasie West je to dokonalé čtení.

12.03.2022 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

kniha se mi velice líbila. byla skvělá miluji LJ i PK

30.11.2021

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nejprve jsem viděla film, ale kniha byla lepší i když některé části byly ve filmu lepší. Ale jinak celkově je lepší kniha než film. Rozhodně doporučuji.

24.04.2021 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nejprve jsem viděla všechny filmy, takže jsem věděla jak to dopadne. Ale i tak mě kniha vtáhla do děje. Doporučuji

08.04.2021 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Nejprve jsem viděla film a poté jsem si na doporučení kamarádky přečetla knihu. A bylo to bomba. Kniha se mi více líbila. Film byl předvídatelný. Doporučuji přečíst nejprve knihu.

18.03.2021 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl se mi také líbil. Byl skvělý.

24.01.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

To je láska na první stránce. Knížku jsem si zamilovala skutečně už po první stránce. Je to vtipné a hrozně hezké čtení.

03.08.2022 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Miluju. Nemůžu si pomoct tahle kniha je super.

11.04.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

No. jestli se vám líbila série Selekce, Alea dívka moře, Twillight saga nebo podobné knížky tak si Prázdné sliby zamilujete. Knížka byla napínavá až dokonce ani romantická linka nechyběla. doporučuji.

30.11.2021 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Bezvadné díl. Moc se mi líbil. Byla to sranda.

17.08.2021 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Skvělý díl. Byla to pecka. Nikdy by mě nenapadlo, že to tak dopadne.

17.08.2021 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Trojka byla napínavá až do konce. Byla skvělá. Stojí za přečtení.

21.06.2021 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Druhý díl byl super. Byl napínavý i velice čtivý. Doporučuji všem kterým se líbil první díl.

21.06.2021 5 z 5

Řeka zapomnění Řeka zapomnění Tanya Stewner

Tak tahle kniha byla skvělá. V jednu chvíli jsem si připadala opravdu jako bych tam byla taky, což se zase tak často nestává a když už tak ne tak to není tak živě jako tady. Rozhodně doporučuji všem, kterým se líbily předchozí díly.

21.05.2021 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

I poslední díl celé série byl fantstický. Doporučuji celou sérii

08.04.2021 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha se mi líbila, dostala se mezi mé nejoblíbenější. Doporučuji

24.03.2021 5 z 5