Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Zatím nejlepší kniha ze série, nemohla jsem se odtrhnout, na konci jsem řvala jako želva.

01.01.2020 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Opět výborná kniha, moc se líbila, děj rychle utíkal a byl velmi emotivní

23.10.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Úžasná kniha, líbil se mi pohled ze strany muže i ženy, vyprávění bylo čtivé, vtáhlo mě do děje, až jsem vše prožívala s hlavními hrdiny a na konci řvala jak želva. Přečteno za den, nemohla jsem jí odložit.

31.12.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Hodnotila bych jako nejlepší díl z trilogie, děj byl ok, utíkal, nejlépe napsáno.

16.05.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Výborná kniha, líbil se mi pohled více postav, styl psaní ... knihu jsem měla přečtenou za chvilku. Trochu mi chyběl závěr u dalších postav, i když lehce nastínen byl, konec za mě přišel moc rychle :D

13.08.2019 5 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Za mě jedna z těch slabších knih od J.Austen, ale stále skvěle napsaná, byť se mi tento příbeh nelíbil tolik jako jiné

23.07.2019 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět boží :)

07.09.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět úžasná kniha, nechápu, jak to autorka dokáže, další úžasný díl, už se těším na další :)

30.08.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět úžasná kniha, skvělá zápletka a úžasně napsáno, už se těším na další díly :)

09.05.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Nejlepší. Miluji sérii s Kim a za mě jsou knihy čím dál tím lepší. Příběh, napětí, vykreslení děje a postav ... už aby byl další díl.

28.06.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

bezvadný děj, skvěle se mi četla, těším se na další knihy téhle autorky

16.05.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha, napínavá, nemohla jsem se odtrhnout

23.07.2019 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Super napsané, napínavé, kniha se nedala odložit a stále jsem musela číst dál. Občas na mě trochu přehnané, překombinované, ale i tak podané čtivě, autor prostě umí. Už se těším na další knihy, hlavně ty s Erikou :)

04.01.2024 4 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Rozhodně kniha, která za mě stojí za přečtení, děj mi utíkal a tak od poloviny jsem se nemohla odtrhnout :)

16.07.2023 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se mi strašně líbila, ke konci už jsem se nemohla odpoutat, autora mám ráda už Šelmy, je super, že zase píše z trochu jiného pohledu, než jsou klasické detektivky. Zamlouvá se mi i styl psaní, děj utíká atd.
Jediné menší mínus je někdy zbytečně zdlouhavý popis různých vědecký postupů.

22.03.2023 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Za mě nejlepší autorova kniha a myslím, že od své první knihy se hodně posunul, už Konec hry mi přišel lepší než Loutkář a Imitátor mi přijde ze všech knih nejlepší.
Zápletka mě bavila, příběh utíkal, celkově zajímavý námět a ty ilustrace k tomu - pecka.

12.02.2022 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Úžasná, napínavá, příjemná ... asi nemám výhrad. Děj mi rychle utíkal, četla jsem a najednou koukám, koukám a on konec :D

27.08.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Hodně čtivé, přečteno za chvilku, zajímavý příběh, bezvadná atmosféra, která se k tomuto příběhu skvěle hodila.

12.04.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha zajímavá, četla se dobře, zajímavě proložené zápisky z deníku, jehož autor byl pro mě asi největším představením

05.08.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jedna z nejhorších knih, kterou jsem kdy četla. Další díly jsem radši vynechala

23.07.2019 odpad!