themarksokol themarksokol komentáře u knih

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Napínavá, naprosto skvělá, s překvapivým závěrem, doporučuji! :)

29.04.2018 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

První kniha přečtená od Johna Irvinga. Do mých srdcovek se zařadila a mám ji strašně ráda :)

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Kinga miluju a tohle mě teda bavilo od začátku do konce..Paráda! :)

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Neříkám, že kniha je špatná, ale úplně mě nestrhla. Každopádně je to klasický Green :)

28.06.2016

Poruchy pozornosti a hyperaktivita Poruchy pozornosti a hyperaktivita Alison Munden

Pro mě velmi zajímavá knížka, která je sice možná trochu jednostranná ohledně řešení problematiky léků, nicméně je velmi obohacující. Informace v ní jsou užitečné nejen pro ty, kteří se touto problematikou zabývají, či se o ni zajímají.

31.10.2015

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

MissiPippi

Je třeba se zamyslet trochu hlouběji..
Ten příběh jako celek nemá mít asi žádnou spojitost. Hlavní "hrdina" popisuje putování minulými životy do kterých se vrací právě v kazajce, protože v jejím uvěznění dochází k prozření. Bohužel si myslím, že mnoho lidí tuto knížku vůbec nechápe. A i já jsem ji pochopila až po čase a přelouskat ji, mi trvalo opravdu hodně dlouho :)

22.09.2015

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mě se líbí, jak někdo tuhle trilogii nesnáší a někdo zase miluje. Přiznám se, že já přečetla všechno jedním dechem. Třetí díl už byl nejslabší, ale první byl prostě top.

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

Doporučuji každému, těžká knížka s těžkými životními příběhy.

Svobodu medvědům Svobodu medvědům John Irving

krásná! :)

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Moje nejoblíbenější kniha od Irvinga. Přečetla jsem jí jedním dechem a když jsem se k ní podruhé vrátila, objevila jsem v ní mnohem víc, než poprvé :)

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Takové typické Kingovy povídky, některé dobré, některé skvělé, některé horší.

Nespavost Nespavost Stephen King

Jediná kniha od Kinga, kterou jsem v půlce odložila, protože mě do sebe vůbec ten příběh nevtáhl.

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Jedním slovem boží! Strašně se mi líbila a myslím, že se k ní jednou vrátím znovu!

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Bavilo i když už během prvních kapitol tak nějak víte, jak příběh skončí. Za mě ale jedna z těch dobrých Kingovek! :)

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Bezesporu se jedná o Kingovu nejemotivnější knížku. Nádherný příběh :)

Osvícení Osvícení Stephen King

Nebyla špatná, místy mě moc nebavila, ale začetla jsem se a dokončila ji! :)

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Budu ji muset přečíst ještě jednou, ale napoprvé mě tedy bohužel neoslovila...

26.10.2014

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Bavila mě od začátku, až do konce.

28.01.2014 5 z 5