tezzpoletsar tezzpoletsar komentáře u knih

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Geniální! Ze začátku mě úplně nezaujala, tak nějak se táhla ale druhá půlka mě naopak úplně pohltila a hltala jsem ji! Potřebovala jsem vědět, jak to je, jak to dopadne. Rozhodně to není knížka, u které byste předem věděli, jak dopadne. Dlouho jsem netušila, mátla:) Vynikající, i slza ukápla. Doporučuji!

19.12.2018 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná, čistá láska. Líbilo. Klasika přečtena ve 30ti. Stydím se též!.)

31.10.2018 5 z 5

Právě jsem knihu dočetla a jednoznačně říkám SKVĚLÁ!!! Knížka mě bavila od začátku do konce. Hltala jsem každé slovo a potřebovala vědět, co přijde dál a jak to dopadne! Na konci jsem měla husí kůži, moc krásné, pohádkové, originální & jemné. Jsem nadšená!! Doporučuji!!
+ krásná obálka!

30.08.2017 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Skvělá. Patrikovy knížky & jeho styl psaní mě prostě baví:) Takové propletence ze života. Super oddechovka. Doporučuji:)

27.08.2019 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

hezky zachycené osudy jedné rodiny, ze začátku jsem se sice nemohla začíst a měla jsem problém s autorčinou neoznačenou přímou řečí ale pak jsem si zvykla a postupně se začetla. takže nakonec super.

28.07.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se hezky četla, potřebovala jsem pořád číst, protože mě zajímalo, jak to dopadne.. Trochu víc smutná & depresivní ale jinak super.

24.06.2019 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

pro mě nejslabší od Třeštíkové.

25.10.2018 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

příjemná knížka, oddechovka, čtivá. Ze začátku jsem z toho byla zmatená, která je která, a kdo ke které patří, ale postupně jsem se zorientovala:) Moje druhá knížka od autorky a zase super:)

31.03.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hltala jsem každou stránku. Úplně jsem se vcítila do Christiany a zajímalo mě, co s ní bude.. Knížku jsem četla před 7 lety a vím, že mě hodně vzala. Silný příběh, určitě doporučuji.

15.08.2017 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Knížka se skvěle četla. Další silný příběh, kdy si žena vezme muslima a odjede na "návštěvu" za jeho rodinou... Betty ale byla statečná a vytrvalá, nevzdala to.
Jak už jsem ale psala u podobné knížky, že bych tyto knížky dávala jako povinnou četbu do letadel směr muslimské země, jako odstrašující případ..

11.08.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Bavila mě od začátku až do konce. V postavách se musím vždy zorientovat na začátku, ale pak už mi to nedělalo problém. Čtivé, napínavé. Určitě si ještě od autorky nějakou knížku přečtu.

04.08.2017 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

(SPOILER) Jako mama dvouletacky si nedokazu predstavit, ze bych si prvni tri roky zivota sve dcery nepamatovala, neoslavila s ni jeji prvni narozeniny, Vanoce,… protoze chlast. Z tohodle mi bylo uzko a Misa muze dekovat bohu, ze se nic dceri nestalo, vzdyt ji v opilosti mohla upustit nebo cokoli…radsi ani nepomyslet. Obdivuju ji, ze nakonec chtela dat manzelstvi sanci, protoze po tech vsech hnusnych zpravach, nevim jestli bych se k nemu chtela vracet (a ano, on si s ni take musel v dobe zavislosti uzit sve). Ale jsem moc rada, ze se z toho dostala, ze zabojovala a chce sirit osvetu dal. Preju ji hodne sil!
Knizka se jinak cetla hezky, nemusela bych tam asi mit ty facebookove posty.. naopak pohledy rodinnych prislusniku byly zajimave.

17.02.2022 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

super knížka, moc hezky se četla a až
do konce mě napínala, jak to vlastně všechno bylo...

20.04.2020 5 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

naprosto skvělá!! vzhledem k tomu, že jsem stejný ročník jako autorka, mě to vrátilo do dětství.. nostalgie jako blázen a autorky humor už je jen třešnička. doporučuji všemi deseti!:)

18.03.2020 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Vtipná, ze života.. ale občas mi to přišlo stejné pořád dokola, jak si to aktérka představovala vs. realita. Jinak ale pohodové čtení.

18.06.2019 4 z 5

Jedna musí z kola ven Jedna musí z kola ven Helena Kratochvílová

Moc fajn knížka i příběh, čtivá, hodně ze života, ale na to, jak je slabá, tak jsem tam objevila docela dost chyb a zapomenutých slov:) Ale přečtena jedním dechem + krásná obálka!

18.05.2019 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Naprosto dokonalá!! Bez jediné chybičky, krásně se četla, úžasný příběh! Těším se, až shlédnu film!:) Doporučuji všemi deseti!!!:)

03.04.2019 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

naprosto geniální! Markéta to prostě umí! vážně skvělá knížka, pohltila mě. Doporučuji!

04.01.2019 5 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Nijak zvlášť mě neoslnila. Stručná, celkem čtivá. Moje první od Coelha.

06.11.2018 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

čtivá, líbila se mi, trochu víc smutná a depresivní, občas vtipná, líbilo se mi i přeskakování kapitol minulost/přítomnost/pohledy aktérů. Moje čtvrtá knížka od Třeštíkové a řadím jí na druhé místo, za Bábovky:)

24.10.2018 4 z 5