Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Když to není láska Když to není láska Kay Langdale

Tak tohle byla snad ta nejhorší knížka,kterou jsem kdy četla. Po první kapitole jsem myslela, že to ani nedočtu, ale překonala jsem se a doufala,že se začne konečně něco dít, ale nedočkala jsem se. Zdlouhavé popisování děje, žádný spád a hrozná nuda. V knížce se mi líbilo jen pár pasáží, ale převládalo spíše nudné vyprávění. Rozhodně si už znovu nepřečtu.

27.07.2015 odpad!

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Tak takhle kniha mě nadchla. Přečetla jsem jí jedním dechem, bavila mě a doporučuji, moc hezky napsaná.

05.04.2015 5 z 5

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Tak tady jsem se docela zklamala, na knížku jsem se těšila… ale čtu čtu, čekám, že se začne něco pořádného dít… a je konec.
K lepšímu hodnocení nepomohla ani hlavní hrdinka, nesympatická nic nedělající zvláštní..ostatní obyvatele jsem ani nestačila pořádně poznat a byl konec, jejich charakteristika byla hodne z rychlíku, to samé platí o konci, rozuzlení konec pořádně nevysvětlený a hodně useknutý… no škoda.
Jen teda městečko popsáno celkem do podrobně jejich pravidla, které se musely dodržovat, až jsem mnohokrát nechápala, jak tam někdo může chtít bydlet.
Knížka se čte dobře, díky krátkým kapitolám.
Příběh mě bohužel neuchvátil

07.05.2024 2 z 5

Šitíčko Šitíčko Marjane Satrapi

Takova super oddechovka, jednohubka na jeden vecer. Misty hodne legracni, az jsem se pousmala nahlas. Pekne jednoduche graficke zpracovani.

01.12.2023 4 z 5

Ježiš,no tak tohle.. bylo skvělý! Miluju humor pana Dvořáka, jeho storýčka a posty, ze kterých se člověk i dozví velice užitečné informace, takže když jsem se dozvěděla, že bude knížka, tak jsem věděla, že ji musím mít.

Knížku jsem si musela dávkovat, abych ji nepřečetla jedním dechem. Skvěle napsaná, forma rozhovoru mě velice bavila. Člověk se vážně pobaví, ale co si budeme povídat i slzička ukápla. Tahle knížka je plná emocí a skutečných případů, ať už ze záchranky nebo urgentu.

Nesnáším doktory, nemocnice, injekce, krev... ale pana Dvořáka toho "miluju" jen doufám, že ho v akci nikdy potřebovat nebudu.

Určitě si knížku přečtěte nebude litovat! Jó a ještě má kurz první pomoci - ten je taky skvělý!

09.11.2023 5 z 5

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

Tak tady bylo vidět, že nejsem cílovka, tohle mě hodně nebavilo. Anotace slibovala, smršť emocí, které se teda u mě vůbec nedostavili. Je fakt, že každý se se ztrátou blízkého vyrovnává o svém... ale tohle mě bohužel neoslovilo. Přečteno, ale s velkou dávkou přemáhání.

30.10.2023 2 z 5

Je hlína k snědku? Je hlína k snědku? Jakuba Katalpa (p)

Za dlouho dobu, asi nejhorší knížka. Po přečtení Zuzanina dechu, který jsem přečetla velice rychle a byla jsem unešena, jsem sáhla po další knížce autorky, ale to jsem neměla dělat, do čtení jsem se hrozně nutila.
Vůbec jsem nechápala, co autorka chce knihou sdělit, Nina totálně nesympatická hlavní hrdinka, kapitoly chaotické, no za mě ztráta času a že ho na knížku padlo až až.

23.08.2023 2 z 5

Když se přání neplní Když se přání neplní Blanka Hošková

Takový "obyčejný" životní příběh, jak se během chvilky může ze zcela šťastného života, všechno po*rat, a vám nezbude nic jiného než bojovat, o lásku, přátelství, rodinu.. ale po každé bouři vysvitne slunce. Škoda jen toho konce, nemám ráda otevřené konce, kdy si má čtenář domyslet, co se s hrdiny asi stalo dál, takže doufám v pokračování ;)

23.08.2023 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Pěkná knížka, psána formou komiksu, takže čtení velmi rychle utíká. Graficky krásně zpracovaná, milý příběh, jen mohl být popsán více do hloubky. Ale už nejsem cílovka, takže pro mladší čtenáře asi vhodnější.

23.08.2023 3 z 5

Káva každé půlnoci Káva každé půlnoci Theresa Black

Ke knížce jsem se dostala díky knižní štafetě, kterou autorka pořádala. Když mi knížka přišla byla jsem ohromena jaká to je bichle, přes 500 stránek..ale přečteno jsme měla skoro hned.
Autorka se zabývá dost těžkým tématem a to poruchou příjmu potravy, příběh popisuje životní etapy studentky, co "má problém". Hodně mě překvapilo, že hodně lidí o jejím problému vědělo, ale nikdo se ji nesnažil pomoci, chápu, že je to těžké, ale tady mi přišlo, že to mají všichni na salámu a jen tomu přihlížejí a čekají, co se stane. Tahle dějová linka mi dost chyběla, že ji někdo nedonutil odborně řešit.

Dělová linka mezi Rosemary a Adrianem byla skvělá! To mě moc bavilo. :)

Nejvíce jsem si ale oblíbila pana třídního - úžasnej, charismatickej a sympatickej člověk! Adrian byl racionální, hodně realistický a snažil se problémy, které ho zastihly, co nejlépe vyřešit. Čelil všemu, co mu osud přichystal s nadhledem. Za něho hvězdička navíc, takže plný počet!

28.06.2023 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

přečtena jedním dechem, super super! Jen to mohlo být rozepsáno více do hloubky, ještě pár stránek navíc by knížce vůbec neublížilo ba naopak, už se těším, až se kouknu na film.

03.11.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

"pěkná" knížka... tahle tématika mě vždycky dostane :( jen mě nějako moc neoslovil styl psaní, takže mě to ani moc nevtáhlo do děje hlavní hrdinky, mohlo být napsáno lidštěji a dala bych i tu poslední hvězdičku, každopádně nic nemění na to, že knížku bych si přečetla klidně znovu, toto téma mě hodně zajímá..

25.05.2020 4 z 5

Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Naoki Higašida

Knížka pro mě s jinou tématikou než normálně čtu, ale každý se má jednou pustit do něčeho, co normálně nečte. Člověk se dozví něco zajímavého. Četlo se samo, bylo to velmi zajímavé.

22.05.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Super pribeh, jen mi tam neco chybelo..nejaky boom nejaka akce, styl psani me nejako moc nechytl, hlavne me uplne sr**a hlavni hrdinka, za to musi hvezda dolu

02.05.2020 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Nic moc jsem neocekavala..proste romanek,kde je uz na zacatku uplne jasne, kdo s kym skonci . Kniha mela spad, stranky rychle utikaly. Jen mi nesedla hlavni hrdinka, ale Jense jsem mela rada :)) pohodove a oddechove cteni.

21.03.2020 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Pribeh knizky byl hrozne fajn, neotrely nikdy jsem takovy pribeh necetla.. ale hrozne mi vadilo, jak se vsechno hrooozne dlouho tahlo, nemelo to spad.

09.10.2019 3 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Jsem nadsena..ten pribeh byl naprosto dokonaly, i slzicka ukapla. Prolinani zivota matky a dcery, super vykresleni postav a krasne pribhy odehravajici se v jejich zivotech.

22.09.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Bohuzel musim hodnotit velmi prumerne.. nemohla jsem se zacist, dej nijak nehradoval, misty jsem se hodne nudila a doufala, ze uz se konecne neco stane... rozuzleni pribehu me teda ani trosku neuspokojio po dveste strankach jsem si myslela, ze prijde nejaky boom a ono nic.. bohuzel

07.09.2019 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Bohuzel jsem se nejako nemohla zacist, dej se hrozne tahnul a nemel moc spad..tema knihy zajimave,ale styl psani me moc nesedl..

27.08.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knizka se cetla skoro sama.. prvni knizka, kterou jsem od autorky cetla, rozuzleni trochu pritazene za vlasy, ale dalo se to prezit.

22.07.2019 4 z 5