Dokonalé městečko přehled

Dokonalé městečko https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530377/bmid_dokonale-mestecko-65a7b53db34ad.jpg 3 128 128

Dokonalí obyvatelé. Dokonalý horor. Když se Emě naskytne možnost bydlet v městečku vytvořeném pro hrstku vyvolených, zdá se, že se jí splnil životní sen. Každý však musí nejdřív projít přísným výběrovým řízením, podepsat smlouvu a dodržet pár zvláštních pravidel. A pak už je k dispozici vše, co si jen člověk může přát. Kdo by odolal? Po příjezdu na místo se však objeví řada znepokojivých událostí. Pod maskou dokonalosti a zářivých úsměvů se skrývá podivné tajemství. A odhalit celou pravdu se nevyplácí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé městečko. Přihlašte se a napište ho.

Lucissia
předevčírem 3 z 5

Ach jo a já se tak těšila... Jako četlo se to krásně, mám ráda autorčiny krátké kapitoly, děj byl zajímavý... Až na ten konec, no. Useknuté, celou dobu jsem čekala, co se stane a najednou nic. Škoda, všechny předchozí knihy byly parádní. :-)

šejnohojc
13.05.2024 3 z 5

Knihy od Karolové mám ráda. I tahle se dobře četla, ale nějak tomu něco chybělo. Nápad dobrý, ale najednou byl konec, bez nějakého většího napětí.

simcaWcCp
13.05.2024 5 z 5

Velmi zajímavý příběh, hned mě to vtáhlo do děje a hltala jsem stránku za stránkou. Kniha má krátké kapitoly, což se mi velmi líbilo a nejsou tam žádná hluchá místa. U některých kapitol se mi málem zastavilo srdce z napětí, které to ve mně vyvolalo a jednou jsem knihu musela dokonce odložit, jak jsem se bála, co bude následovat. Hlavní postava mi byla sympatická a hned jsem se do ní vžila. Hodně tomu asi také pomohlo, že se děj odehrává v Česku a byl mi tak blíže. Jediné co, tak ten otevřený a pro mě docela zmatený konec se mi moc nelíbil, hrozně ráda bych se dozvěděla více o městečku, o tom, co následovalo i o tom, co předcházelo. A hlavně, kdo byl ten muž s cedulí?

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Dokonalé městečko, Šašek a další knižní novinky (11. týden)

10.03.2024

Kniha Dokonalé městečko v seznamech