Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Takové lehčí letní čtení. Začla jsem teda příběhem Veroniky, ten se mi četl sám, ale u Jáchyma jsem se v některých pasážích "trápila", v některých částech mi děj přišel zdlouhavý a nezajímavý

11.08.2018 4 z 5

pěkná knížka

08.05.2018 5 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

No tak s knížkou jsem se docela trápila, tenhle humor není pro mě, asi kdybych byla mladší přišlo by mi to vtipné, ale teď ne, slabší průměr.rozhodně už znovu číst nebudu

21.01.2017 2 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

harry! myslím, že ne třeba slov. TOP

29.09.2016 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

čteno po x letech do čtenářské výzvy, vrátila jsem se do dětských let

06.08.2016 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Naprostá srdcovka, myslela jsem, že vím jak to dopadne, ale konec mi vyrazil dech! Ukáplo pár slz i film senzační. Prostě srdcovka!

14.07.2016 5 z 5

Everest Everest Robert Birkby

Kniha se mi moc dobře nečetla, některé pasáže byly až zbytečně zdlouhavé, ale některé byly suprově napsané, ale konec bych si představovala trochu víc rozepsaný... no což, jsem ráda,že knížku mám úspěšně přelouskanou. :)

17.03.2016 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

suprově se čte, krásný příběh..určitě přečtu znovu

22.02.2016 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

thriller? no tak to asi určitě nee, celká knížka o zamilované holce do kluka....smrt sestry vyřešena v jedné kapitole?! no za mě teda rozhodně nedoporučuji. tak pro věkovou skupinu 15 - ucházející...

14.02.2016 2 z 5

Hra: Údolí - Sezona 1 Hra: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

super napsaná, čte se sama a pěkně utíká, pěkné čtení, ale rozuzlení by mohlo být popsáno mnohem lépe :)

02.10.2015 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tak tahle knížka mě bavila, přečtena za víkend. Určitě přečtu další díl.

14.03.2015 5 z 5

Minulý čtvrtek Minulý čtvrtek Veronika Černá

Tak tady jsem myslela, že se mi zbláznila čtečka a knížku jsem špatně stáhla nebo nahrála protože jsem nechápala, jak se něco může odehrát na 19 stránkách

Přečteno hned, nečekaně, každá postava si řekla svůj příběh a konec. Bohužel ani jeden mě moc nezaujal, všechny mě přišly až moc přitažené za vlasy.

07.05.2024 2 z 5

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

No tak upřímně, tohle bylo hodně slabé. Čekala jsem humorný romantický příběh, alespoň nějakou zápletku ve vztahu...ale bohužel, nudné vyprávění, zápletka skoro žádná, žádná extra romantika se taky nekonala. Vtipné pasáže o číslech a matematice taky nic moc...ale každý svou lásku nakonec našel takže mise splněna.
Asi jediné pozitivum, že se knížka hrozně dobře četla, takže byla rychle přečtená, ale velkou stopu ve mně nezanechala.

15.02.2024 2 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Když jsem viděla to hodnocení tady, tak jsem měla trošku předsudky, ale mně se knížka líbila. Jako erotický román to splňovalo vše, co jsem očekávala. Hlavní hrdina sympaťák s tajemstvím, hlavní hrdinka, která je z jiné společenské vrstvy, láska, která by neměla být.. ale víme jak. Za mě super, mělo to spád, energii, milostné scény, uvidíme jak to s nimi bude dál.

Jo, je pravda, že na slovo "číča" už jsem byla lehce alergická, jako většina čtenářek.

19.01.2024 4 z 5

Tajemství mezi námi Tajemství mezi námi Laura Madeleine

(SPOILER) Přečteno jen díky bingo výzvě na doporučení v knihovně, ale byla jsem mile překvapena. Vůbec mě nevadilo střídání dějových linek ze současnosti a minulosti, mělo to spád, emoce a "pěkně" popsané hrůzy války, co lidé vše museli snášet. Mělo to všechno, co jsem očekávala lásku, přátelství, rodinné vztahy, oběti, pochopení i nenávist, vše co k válce patří.
Líbí se mi, že babička chtěla celou pravdu na konci svého života "své" vnučce a dceři říci, že si svoje tajemství neodnese sebou do nebe. A ten konec, byl krásný, jsem moc ráda, že to takhle dopadlo a opět se maminka s dítětem shledaly, že alespoň něco mělo šťastný konec.

16.01.2024 4 z 5

Teorie býka Teorie býka Magdalena Maxová

Já teda s těmi nadšenými komentáři tedy moc nesouhlasím, knížka se sice četla sama, ale přišlo mi to pořád jedno a to samé dokola. Hlavní hrdinka teda dost nesympatická a naivní, někde na facku, ale to je asi můj subjektivní pocit. Do Itálie do Čech, pořád nějaký problém, pořád s něčím nespokojená, ale pak stejně zase přijede zpět..a zase zase dokola, dokud knížka neskončí. Alespoň v té pracovní lince se něco dělo, rozvíjelo vyvíjelo, ale nijak mě to neohromilo. Průměr.

16.11.2023 3 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Tak první polovina knížky, pro mě byla dost trápení, nemohla jsem se začíst, pletly se mi postavy, vůbec jsem nevěděla, kdo je kdo, kdo žije, kdo ne, kdo je s kým příbuzný, jestli je to minulost nebo přítomnost... takže některé kapitoly jsem musela číst vícekrát, abych se vůbec zorientovala.
Ale pak? Když se děj konečně rozjel byla to paráda a stránky ubývaly skoro samy. Rozuzlení příběhu jsem nečekala.
- Jooo a tu bábu jsem od začátku neměla ráda, nepletla jsem se v ní. -

11.11.2023 3 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

(SPOILER) Do půlky knížky jsem si říkala, super romantika, pěkná dějová linka (jasný, asi tak na sto procent víte jak to dopadne :D, ale to tak u těch románů pro ženy bývá), ale co se dělo v druhé polovině? Děj byl jak z rychlíku, šup šup a byl konec :D to mě teda zklamalo, čekala jsem podrobnější popis, jak se všechno vyvine, jak budou svatbu plánovat, čím koho překvapí.. ale tohle bylo na mě moc rychlý.
Jinak hlavní postavy mě bavily, jen mohli být více popsány, vlastnosti atd to mi tam taky dost chybělo.. uvidíme jaké budou další díly, dalších hrdinů ;)

29.08.2023 3 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Tak tady jsem se nechala strhnout tím "haló" kolem knížky, byla jsem hrozně zvědavá, jaký boom odhalím, takže jsem se do Harryho taky dala.

První část o smrti maminky, silná a smutná, ale dalo se to popsat do dvou kapitol a nemusel v každé kapitole říkat pořad to samé dokola... Chápu, že si do života odnáší hrozné trauma, kdo by ne :'(
Druhá číst o armádě, mě moc nebavila, a popravě ani moc nezajímala :D a byla nekonečná...
Poslední část o Megan, na kterou jsem se těšila nejvíc byla super! Některá odhalení z rodiny, až za hranou..ale asi byl fakt zoufalej.

Jen pořádně nevím čemu věřit, jestli je všechno pravda nebo ne... královská rodina má hodně otazníků, co se k nám "obyčejným" lidem nikdy nepodaří rozluštit.

23.08.2023 3 z 5

Deník průměrné zamilované blbky Deník průměrné zamilované blbky Júlia Matulová

Taková milá knížka, úplně jsem si vzpomněla na své dětské léta, která jsem trávila na letním táboře. Nové lásky, přátelství a zážitky. Paráda. Jen se teda příběh mohl probírat více do hloubky, bylo to takové moc z rychlíku :) hlavní hrdinové by si zasloužili více prostoru pro společné poznávání, chybělo mi taky dost dění z tábora, ale pro náctileté asi dostačující :)

23.08.2023 3 z 5