TeriLoch TeriLoch komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Skvělý příběh! Styl psaní a vyprávění mi vyhovoval, bylo to takové přirozené a člověk celý příběh viděl jako film ve své hlavě! Často jsem se i zasmála :). Hlavní postava, i většina vedlejších, byla sympatická (hlavně Imbus) :). Onoho záporáka jsem odhalila dříve než hl. postava, a to se mi moc často nestává :D

Někdy pro mě ovšem trochu zdlouhavé a říkala jsem si, co se tam teda sakra děje :D A konec bych klidně ještě prodloužila !

Kdyby kniha byla kvalitně zfilmovaná, mohl by to být super film! Těším se na další příběh autorky a tuhle knihu doporučuji!

18.07.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Čtivé, napínavé, fajn hlavní postavy, skvělý příběh... Určitě si od autorky přečtu další díly! :)

26.04.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Čtivé a napínavé. Závěr překvapil ! :) Shari Lapena asi nikdy nezklame! Doporučuji :)

08.02.2023 4 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Čtivé, napínavé, rychlé, žádné nudné části... moje první přečtená kniha od tohoto autora a určitě ne poslední ! :) Mile překvapilo. Doporučuji :)

07.02.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Na knihu jsem se těšila a rozhodně nezklamala! Přečteno za jeden víkend. Nedala se odložit. Napínavé celou dobu a odhalení vraha se dočkáte až asi posledních 20 stránek před koncem!

31.01.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Super čtení! Napínavý příběh, hlavní postavy super sympatické a konec teda parádní, ke konci už jsem knížku nemohla ani odložit, jak to bylo napínavý! :) Těším se na další díl! Doporučuji! :)

07.10.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Skvělá knížka!! Zajímavý a napínavý příběh, sympatická hlavní postava :) Docela k zamyšlení, člověk se po přečtení třeba podívá na nějaké věci jinak. Určitě stojí za přečtení, doporučuji! :)

23.08.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Mayne prostě nezklame. Skvělý příběh, vrah, který tu ještě nebyl, sympatická hlavní hrdinka, děj napínavý a čtivý od začátku až do konce. Četlo se samo. Těším se na další díl a tuhle knihu rozhodně doporučuji ! :)

27.05.2023 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihy Shari Lapeny asi nikdy nezklamou. Napínavý zajímavý příběh, ve kterém vás možná překvapí, čeho jsou lidé všeho schopní.
Každopádně jsem od autorky četla i lepší, ale i tak rozhodně doporučuji ! :)

03.01.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Super! :) Napínavé, zajímavý příběh a krátké kapitoly jsou taky supr! Čte se prostě samo. Doporučuji

08.07.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

První přečtená knížka v této sérii a já jsem nadšená ! :) Napínavé, brutální a postavy sympatické. Rychle a snadno se četlo, hlavně díky krátkým kapitolám, kdy z “ještě jednu kapitolu bylo ještě asi 10 kapitol :D
Rozhodně budu v této serii pokračovat dál ! :) Doporučuji !

14.04.2024 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Super!!! Začátek sice trochu slabší, pro mě moc té žurnalistiky. Čím víc se člověk ale posouvá v ději a blíží se ke konci, tím je každá stránka napínavější! Ke konci už jsem nemohla knížku ani odložit! Takže doporučuji začátek vydržet, protože celý příběh stojí za přečtení! :)

21.04.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavé, někdy možná trochu zdlouhavé a říkala jsem si, jestli to někdy není až zbytečně moc složité a zamotané, ale stejně jsem v napětí četla dál :)
Chtěla jsem si nejdříve přečíst knihu a teď se chystám na film, těším se. Knihu doporučuji :)

23.02.2023

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Snadno a rychle se četlo. Díky krátkým kapitolám skoro nešlo odložit :) Příběh zajímavý, taky jsem dost přemýšlela, která postava mi vadí nejmíň a která naopak mě nejvíc štve :D
Konec a vysvětlení zvláštností, co se v lese odehrávají, jsem takový nečekala, ale zajímavý byl. Zase trochu něco jiného. Nějaké věci možná trochu neobjasněné, líbilo by se mi, kdyby co se dělo v lese, bylo popsáno od všech postav.
Jinak knihu doporučuji :)

16.10.2022 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Prostě skvělá knížka ! Četla se jedním dechem, napínavé od začátku do konce. Ne jednou jsem se po přečtení nějakého úryvku zastavila, vrátila se a přečetla ho znovu. :) Jen kapitoly z pohledu policistky chtěl člověk přeskočit, aby se dostal zpět do lesa. Myšlenka kdo by mohl být vrah byla v jeden okamžik správná, ale pak se toho v příběhu tolik událo, že na to nebyl čas víc myslet !
Knížku jsem hned doporučila dalším lidem a ti si ji také hned přečetli a velmi chválili. Takže knihu určitě doporučuji dál a ráda si od autorky přečtu i jiné příběhy :)

18.09.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari Lapena mě asi nikdy nezklame, zase další skvělý příběh, četlo se samo :) Doporučuji !

12.09.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Super! Četlo se samo, napínavý svižný děj a plno zvratů. Závěr taky paráda! Nemám co víc dodat, určitě knihu doporučuji! :)

22.05.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Napínavé od začátku do konce a brutální, nezklamalo !!! Pro někoho možná přehnané, ale aspoň je co číst a nedá se knížka odložit ! :)

30.03.2024 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Naprosto boží ! Napínavé, čtivé, prostě super ! Joona nikdy nezklame :) Rozhodně doporučuji !

29.10.2023 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Každý díl snad čím dál víc napínavější!! Od začátku do konce! Nemělo chybu! :) Doporučuji! Těším se na další díl.

29.06.2023 5 z 5