tereza7804 tereza7804 komentáře u knih

Warcross Warcross Marie Lu

ze začátku mi nešlo zvyknout si na styl psaní, byl pro mě takový jiný než vše, co jsem kdy četla a ani vlastně nevím čím. Nápad skvělý, postavy a zápletka taky, jen bych potřebovala trošku větší popisy prostředí, které bylo někdy vážně obtížné si představit. Nebyla to kniha, u které bych si řekla WAU, ale byla vážně dobrá! 4,4/5

30.07.2022 4 z 5

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

1 hvězdu za obálku, tohle bylo fakt špatný a šíleně cringe.. poezii mám vážně ráda, ale tohle mělo hloubku jak plytký talíř a nedalo mi to vůbec nic. Taková slátanina bez pointy :/

30.07.2022 1 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Od knihy jsem čekala hodně, protože ji vidím všude velmi dobře hodnocenou. Bohužel - velmi zklamala. Prvních 250 a posledních 50 stran mě nebavilo. Hlavní postavy mě vytáčely (ke konci jsem pak teda měla docela ráda Finche). Plus dávám za citáty, některé myšlenky a chvilkové napětí po 250ti stranách nudy.
2,5/5

29.07.2021 2 z 5

Ve stínu hladiny Ve stínu hladiny Siren (p)

Nádhera, jsem moc ráda, že mi kniha byla věnována v rámci spolupráce, jinak bych se k ní ani nedostala. Vážně stojí za to číst. ♥

09.02.2021 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Zprvu bych chtěla moc poděkovat za poskytnutí knihy Megaknihám a teď rovnou k recenzi :)
Úpřímně musím říct, že jsem nečekala něco tak moc čtivého a dobře napsaného... děj byl svižný, nenudil a stránky jsem hltala jednu za druhou... je to něco jiného než co čtu obvykle, ale i tak dávám 4,7/5 :)

17.11.2020 4 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

opravdu povedený druhý díl, super série! 4,8/5

12.10.2020 5 z 5

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

uper kniha , příběh byl vážně chytlavý, jen to nebylo něco, co by vás zvedlo ze židle , škoda že nejsou přeložené i dva zbylé díly :) 4,2/5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

dobrá kniha, ale Kasie West má rozhodně lepší :) 4,2/5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

super zakončení série, pro milovníky selekce jako stvořené ♥

Dcera Dcera Kiera Cass

Hodně lidí příběh Eadlyn nemá rádo a zrovna já mezi ně nepatřím :D miluju jí , je prostě jiná a druhý díl byl rozhodně lepší! 4,8/5

Elita Elita Kiera Cass

horší než ostatní díly, i tak dávám 4,7/5 :)

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Dokonalost! Něco jiného než jsem zatím četla,ale neuvěřitelně čtivé!

12.03.2020 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Úžasná knížka, nic víc k tomu napsat nejde a je to opravdu tak jak autorka říka, protože si vážně do konce knížky říkáte ,,Kdo sakra zabil Simona?\"

31.01.2020 4 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Úžasná kniha!

01.09.2018 4 z 5

Super, ale přeci jen je to dodatkový díl, takže 5 hvězd bohužel ne, ale kdo je posedlý Stmíváním stejně jako já, tak vás to vezme ještě hlouběji do zákoutí příběhu, o kterém jste neměli ani tušení.

27.02.2021 4 z 5

Jediný skutečný král Jediný skutečný král Soman Chainani

To nejlepší nakonec... to je hrozný, pamatuji si, když byly napsané pouze tři díly a teď je celý příběh u konce :( miluju tu sérii, miluju ty postavy, miluju ten příběh, ten konec? WAU :(( kdo nečetl tak prostě musíte! U mě v srdci bude mít vždy místo s korunou na hlavě ♥

28.11.2020 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Mám ráda asi stejně jako třetí díl ze série Selekce - První
Konec jsem vydýchávala strašně dlouho ♥ vážně bomba

První První Kiera Cass

nejlepší díl z celé téhle skvělé série ♥

Křišťál času Křišťál času Soman Chainani

určitě super, ale na předešlé dva díly to nemá :) - 4,8 /5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Naprosto miluju tuhle sérii!Druhý díl byl sice průměrný, ale tenhle byl naprosto dokonalým závěrem celé série!Moc doporučuji přečíst!!????

30.05.2019 4 z 5