tamdr tamdr komentáře u knih

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Miluji tuhle autorku a právem.Zajímavý příběh,pro mně některé pasáže trochu zdlouhavé,ale po přečtení jsem šťastná že se moje děti narodily zdravé,nevím jestli bych v sobě našla tolik síly jako Ema.

02.08.2021 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

humorně laděná kniha,odpočinkové čtení

17.02.2021 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

odpočinková kniha,neuškodí si ji přečíst

17.02.2021 3 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

tentokrát kniha zajímavá od začátku až do konce,líbí se mi styl psaní,nijak moc náročný pro čtenáře,přitom chytlavý ,napínavý děj,těším se na další

11.01.2022 4 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

tak to ne,trochu červené knihovny,trochu krimi,ale nic pro mne

11.09.2021 1 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

tedy,to byla zase lahůdka,sice první část byla opět trochu zdlouhavá,ale pak to dostalo spád a posledních deset stran úplně zmněnilo mou představu o tom kdo je vrah,jako vždy bylo vše jinak.

12.05.2021 5 z 5

Líbánky Líbánky James Patterson

líbilo se,jen se mi zdá že druhý díl byl napínavější,prostě o něco lepší

10.04.2021 4 z 5

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

hugo nezklamal,láska a intriky

17.02.2021 4 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

tak už mám zatím této autorky dost,nebyla špatná ani tato kniha ale je fakt,že je to trochu všechno stejné,jako odpočinková četba dobrý,ale všeho moc škodí,snad se dostanu k jejímu jinému žánru a budu moc porovnat kvalitu

15.01.2022 3 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

zatím nejslabší, co jsem od ní četla

13.01.2022 2 z 5

Kniha smíchu a zapomnění Kniha smíchu a zapomnění Milan Kundera

(SPOILER) pro mne dost náročná kniha,nešlo to rychle přečíst a pryč,něco jsem musela číst znova a znova až jsem pochopila, v některých chvílích mi připomněla hry V.Havla,až laskavý pohled na věc,někdy jsem se musela pousmát mírné ironii a následoval klid v duši,že je tato doba snad za námi, kdy se člověk musel ohlížet čemu se zasmát, aby ho soused neudal

21.12.2021 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

celkem se mi to líbilo i když nedosahuje kvalit Vypravěčky

30.09.2021 4 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Mně se nejvíce líbil Ranhojič a u toho asi zůstanu i po této knize

30.05.2021 3 z 5

Sedmnácté znamení Sedmnácté znamení James Patterson

nějak moc mě to nenadchlo,připadalo mi to dost zdlouhavé,určitě jsem od něj četla lepší knihy

16.05.2021 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Co k tomu říct?Výborná autorka,výborná kniha

22.04.2021 5 z 5

Smrtící léčba Smrtící léčba Michael Palmer

já nevím,tahle kniha se mi fakt zdála hrozně zdlouhavá,asi záleží i na překladateli a i když mám Palmra ráda tak tohle nebylo podle mého gusta

20.04.2021 3 z 5

Druhé líbánky Druhé líbánky James Patterson

za mně výborná kniha,napínavý děj,sympatická dvojice vyšetřovatelů,hlavně chlap-inteligentní,se smyslem pro humor a ještě k tomu fešák,prostě moje krevní skupina

04.04.2021 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

když čtu ostatní komentáře tak váhám s napsáním mého,asi jsem hloupá ale bylo na mně dost složité jak ty vraždy probíhaly,jinak se mi kniha moc líbila jen ten závěr byl moc popisný a pro mne ne zrovna jednoduchý.Zase se mi ale moc líbilo seznámení s úplně jinou kulturou,jinými zákony(jak jinak než komunistickými),jinými zvyky.Taky mě to donutilo podívat se jak to bylo s kulturní revolucí na internet,moc jsem o tom nevěděla.Takže za mne palec nahoru

16.03.2021 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

mně se to moc líbilo,jde vlastně o ztrátu identity,hlavní hrdinka si přestane věřit a navzdory všemu uvěří že je vražedkyně svého vlastního syna a trvá dost dlouho než si uvědomí že je s ní manipulováno a konečně se tomu postaví.

13.03.2021 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

trochu mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti,vadilo mi i hodně vulgárních výrazů-to fakt nemusím,ale jako celek výborné čtení,od všeho trochu,násilí,drogy,napětí ,sex a moc sympatická hlavní dvojice,taky se mi více líbí drsňáci jako Marii

11.03.2021 4 z 5