TaJiná TaJiná komentáře u knih

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Knížku jsem přečetla jedním dechem, byla zajímavá, poučná, moc mě bavila. Možná má trochu přeslazený konec, ale jestli jsem to dobře pochopila, tak byl příběh buď autorčina autobiografie nebo alespoň částečný příběh z jejího života, takže úplně nereálné to není. :-)

01.10.2018 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Upřímně nic moc... Kniha mě bavila asi do půlky, pak už jsem přeskalovala pasáže, abych se dozvěděla, jak to dopadne. Alex mi přišla strašně nesympatická.

01.10.2018 2 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Knizka me upoutala, jako už dlouho zadna ne. Avery me šílené vytáčela svým chováním a názory. I když to melo sve důvody, doslova me tím s*ala.
Je to oddechovka, ale nápad byl poměrně originální.

10.12.2017 4 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Nebavila mě, přeskakovala jsem stránky.

07.11.2017 2 z 5

Odsouzeni k bolesti Odsouzeni k bolesti Agnieszka Lingas-Łoniewska

(SPOILER) Na knihu jsem narazila úplnou náhodou, ale když jsem si přečetla podtitulek pod názvem knihy, věděla jsem, že tuhle knihu musím mít. Víte proč? Protože z nějakých 70 % vystihuje jeden z mých bývalých vztahů. Vážně. Až tedy na ten konec, který jsem upřímně nečekala. Bylo mi jasné, že někdo umře, ale spíš jsem sázela na to, že "bratrstvo" konečně někdo chytí a zavře do vězení, takže by tam skončil i Aleks. Ale hlava mi nebrala to, že po "odhalení" chtěli Amelii všichni zprovodit ze světa, ale pak ji díky předvídatelné události "vzali na milost??" Jinak jsem knihu přečetla jedním dechem, dělalo se mi psychicky špatně, když jsem četla "zátahy" Aleksovy bandy, protože mi to připomnělo nepříjemné pocity právě z mého bývalého vztahu. Jinak super pohled!

10.04.2024 4 z 5

Diety při onemocnění anémií Diety při onemocnění anémií Tamara Starnovská

Neurazí, ani nenadchne. Očekávala bych více informací, více receptů. Ale z roku 1995 lze tohle čekat nelze. Je to škoda, protoze o anémii moc publikací není.
Do knihovničky super, ale kdyby se vydala nová kniha s fotkami, rozmanitejsimi recepty, psychickym vlivem a hlavně s vyšším počtem stran, koupila bych ji všemi deseti!

09.07.2019 3 z 5

Příručka pro kadeřnice Příručka pro kadeřnice Margot Hülsken

Kniha nabídne to, co se na učebním oboru mnohdy nestihnete naučit anebo se to ani neprobírá.

14.06.2019 4 z 5

Návod na přežití pro ženu Návod na přežití pro ženu Igor Bukovský

Skvělá kniha hodící se pro všechny ženy od 20 let nahoru. Jen se pořád nemůžu zbavit dojmu, že některé informace vyznívaly lehce rýpavým tónem. Snad proto, že autorem je muž. A ten nikdy nedokáže pochopit ženskou duši, tělo, mysl. V knize mi ještě chyběla nějaká zmínka o menstruaci. Sice jich existuje dost (i když na českém trhu ne tolik), ale k ženám patří jako dortu ona pomyslná třešnička.

02.05.2019 5 z 5

Moje malá červená knížka Moje malá červená knížka Rachel Kauder Nalebuff

Kniha je čtivá, splňuje co má, vytkla bych jen fakt, že se v ní objevuje příliš pravopisných chyb. Tolik jsem jich v žádné knize snad ještě neviděla.

02.05.2019 4 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Jana Kratochvílová

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla! Napínavá, originální zápletka, jak už tu někdo psal, taky nechápu, proč Michala neposlala do háje rovnou... Asi doufala, že se změní. Jo a nádherný konec! Knížka velice čtivá!

04.08.2017 5 z 5

Sen o zelených očích Sen o zelených očích Lucie Lukešová

Kniha nic moc, ani jsem ji nepřečetla celou.

08.08.2014 3 z 5