Moje malá červená knížka

Moje malá červená knížka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39254/bmid_moje-mala-cervena-knizka-VYn-39254.jpg 4 14 4

Tato kniha je víc než sbírka příběhů. Je to výzva ke změně postoje, nabádání k novému pohledu na menstruace. V době, kdy se zdá, že tabu kolem menstruace je jedním z mála, které zůstalo, kniha usnadňuje mluvení o obtížném tématu a pomáhá dívkám pociťovat místo rozpaků a hanby hrdost. Kniha odhaluje, jaký pocit máme, když prožíváme tuto zkušenost přímo, a poskytuje ženám příležitost vysvětlit své dojmy vlastními slovy. Zaměřuje se tak na pomoc, zábavu a zahájení diskuse pro matky a dcery v jakémkoli prostředí.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Rybka Publishers

My Little Red Book , 2009

Snílek1980
09.02.2024 4 z 5

Knížka, jakých by u nás bylo potřeba mnohem víc. Jsem moc ráda, že jsem na ni ve výprodeji knihovny narazila. Jen je škoda, že jsem se s ní nepotkala jako malá holka.

Eliot30
09.12.2021 4 z 5

Velmi pěkná kniha, pobaví, rozesmutní, udiví, okouzlí. Prostě fajn čtení.

TaJiná
02.05.2019 4 z 5

Kniha je čtivá, splňuje co má, vytkla bych jen fakt, že se v ní objevuje příliš pravopisných chyb. Tolik jsem jich v žádné knize snad ještě neviděla.

Zackna
14.04.2013 4 z 5

Je to velmi vtipná kniha s poněkud nevhodným tématem, obsahuje 90 příběhů o prvních periodách různých dívek.

Autorovy knížky

2009  77%Moje malá červená knížka