TajemnýSmrad TajemnýSmrad komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Za mě nejlepší kniha z celé série. Jako dítě jsem se nemohl prokousat úvodem u jedničky a tak jsem Harryho odsoudil, pak jsem ale jednou zkusil tenhle díl a totálně jsem propadl Potterománii.
Tenhle díl je prostě TOP. A tak jej přidávám do svých oblíbených... A běda všem, co mé oblíbené knize dají méně než 4 hvězdy - pocítíte tajemný smrad ;).

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Já se zde potýkal s tradičním problémem, které u knih pana Hartla mám - příliš mnoho postav, ve kterých jsem se postupně ztrácel.
Bylo by pro mě mnohem více přijatelné, kdyby se kniha točila kolem příběhu jednoho z hrdinů, více jej rozvedla a zpracovala... Takhle to je... Přečtené a vlastně bez nějakého silnější dojmu.

03.05.2020 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Některé pasáže knihy byly velmi příjemné, jindy se mi ale čtení vleklo a často jsem narážel na to, že jsem prostě ději nevěřil...
Knihu nezatracuji, ale podruhé si ji určitě nepřečtu.

03.05.2020 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Mám hrozně rád pana Hartla, když někde vystupuje. Přijde mi zábavný a dokáže poutavě mluvit o svých knihách i jejich postavách.
Bohužel přes veškerou snahu se mi nedaří najít zalíbení v jeho tvorbě ať už literární, či divadelní. Okamžiky štěstí jsem nedočetl. Příběh chlapce jsem ještě dal, ale u dívky jsem se zasekával, postupně četbu odkládal, až jsem se k ní prostě jednoho dne nevrátil vůbec.
Na mě mnoho postav, příběh se pohybuje v takových zvláštních skocích a nějak mě to prostě celé nebavilo...

03.05.2020 2 z 5

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

Méně vtipné, než první díl, navíc nápady Nicka jsou nudnější a Sheeni je o něco divnější a protivnější...
Ale zase se člověk skoro až musel zamilovat do rozkošné Apurvy a kniha stále dokáže dobře bavit.

03.05.2020 4 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Při prvním přečtení jsem byl nadšený... Při druhém již méně, takže po třetí raději číst nebudu.
Každopádně minimálně za jedno přečtení kniha rozhodně stojí. Je zábavná, příjemně utíká a i když se postupně (obzvláště v následujících dílech) objevuje více a více postav, tak se v nich člověk neztrácí, což velmi oceňuji.

Sex je sexy Sex je sexy Daniel Pískovský

Manželka se u knihy dobře bavila (za ní dávám jednu hvězdičku nahoru).
Za mě některé náměty dobré, většina ale hodně podobná. Když si vezmu Sex je sexy a Láska je, tak dostanu dvě téměř stejné knihy s podobnými rozuzleními příběhů.
Škoda, že první povídka nebyl start delšího příběhu z rodinného prostředí. Asi by mě to bavilo více.

03.05.2020 4 z 5

Láska je Láska je Daniel Pískovský

Škoda že autor nezůstal u celistvých románů, jako bylo Stárnutí mě (zatím) baví.
Některé povídky v Láska je jsou podařené, ale opravdu jen některé. Kniha nepůsobí příliš celistvě a většinou jsou jednotlivé kousky těžkopádné a hrozně předvídatelné.

03.05.2020 2 z 5

Stárnutí mě (zatím) baví Stárnutí mě (zatím) baví Daniel Pískovský

Sice předvídatelná, ale zábavná kniha, která neurazí. U podobných knih neočekáváte poučení, nebo nutnost přemýšlet. Prostě se příjemně zasmějete a jede se dál. Za mě Stárnutí mě zatím baví zcela splnilo účel.

A protože jsem se nasmál dostatečně, přidávám knihu do oblíbených... A běda všem, co mé oblíbené knize dají méně než 4 hvězdy - pocítíte tajemný smrad ;).