Szilvia1 Online Szilvia1 komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Knížka byla pěkná,líbila se mi postava Animant ale i postava pana Reeda.Příběh byl dost předvídatelný,ale byla pěkně napsaná.Určitě si přečtu i další knížky od téhle autorky.

12.10.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Knížka byla super,od této autorky jsem už skoro přečetla všechny knížky.Příběh byl o přátelství žen,které začali jezdit po okolí s knížkami,aby i ti kteří nemužou přicházet do města aby si přečetli nějakou knížku(kteří uměli číst),a aby i děti si mohli aspon přelistovat nějěké knížky a naučili se číst.Příběh byl velmi pěkný,ale od téhle autorky jsem nic jiného ani nečekala.Některé její knížky jsem přečetla madarsky,ale i česky.

15.10.2021 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tato knížka byla krásná a zároven i smutná.Příběh Izzy a Clary byl smutný,protože co museli přežít aby se ve společnosti udrželi.Byla to moc strašná doba,kdy i zdravé ženy ale i muži zavírali do blázince,přestože byly zdravý.Určitě si přečtu i druhou knížku od téhle autorky.

10.09.2021 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Příběh byl pěkný,líbilo se mi prostředí knihkupectví,ale i jak si lidé navzájem pomáhali i když ani oni to neměli lehké v době války.V příběhu bylo aj trocha lásky,která neměla čas se rozvinout,protože válka do toho sáhla,ale pak na konci války všechno dopadlo dobře.Knížka byla pěkná,příběh krásný.

11.04.2022 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Knížka byla krásná,pěkně se četla,bylo v ní láska,magie,přátelství ale i tajemství.Těším se na další díl.

09.10.2022 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Knížka byla navzdory smutnému příběhu pěkná.Líbilo se mi,že tam byly krátké kapitoly,ale v těch krátkých kapitolách bylo všechno napsaný.Byla to dost smutná doba,ale lidé neměli na výběr,aby mohli přežít.Byla to už druhá kniha od téhle autorky,ale určitě si přečtu i jiné její knížky.

07.10.2021 5 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Styl této knížky byla trošku zvláštní,ale postupem příběhu jsem zjistila,že příběh je psaný tak,že to vypráví Francisco mladší,ale už když je starý.Je to příběh o jedném nezvyklém přátelství,které vzniklo když ještě Francisco nebyl na světě,ale Simonopio byl věrný jeho otci.Byl to krásný příběh.

05.10.2023 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Knížka byla krásná,jak přítomná tak i minulá část.Už se těším na druhý díl.

08.07.2023 5 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Krásný příběh,i když je plný bolesti ze ztráty milovaných osob ale příběh je i o naději,že ne všechno je ztracené.Autorka píše pěkné emotívné příběhy,které se zakladájí na pravdě,ale umí i propašovat do příběhu i pěkného aby to byl milostný příběh,který má dobrý konec.Prostě krása.

12.06.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Tenhle díl byl nejlepší z celé série,ale ani předchozí díly nejsou zlí.I když tady je víc stránek,ale příběh je strašne dobrej,napínavej,nedá se od knížky odtrhnout.Budu se těšit až bude další díl.

09.04.2023 5 z 5

Kód růže Kód růže Kate Quinn

Knížka byla super,krásný příběh o přátelství,která trvala i po válce,a která(i když to v příběhu chtěli zničit) se nevzdala.Autorka píše krásné příběhy,které se zčásti událi.Už jse těším na další autorčinu knížku.

27.01.2023 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Čtvrtý případ Cormorana a Robin byl napínavý a super.

16.01.2023 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Autorka Jojo je mezi oblíbenímy autory,ale tahle knížka byla trošku slabší,než umí napsat.Je vidět,že tenhle příběh byl jejím prvním,a pak už další knížky jsou velmi oblíbené.Příběh je velmi pěkný,ale ona umí i lepší.Navzdory tomu však budu číst i její další knížky a zustává mezi oblíbenímy autory.

15.11.2021 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Dlouho očekáváná knížka od oblíbené autorky má trošku pomalejší rozjezd až skoro do konce ale pak je to opravdu pěkný a smutný.Je to ale pěkná knížka,jsem ráda že jsem ji koupila.

21.11.2023 5 z 5

V jeho stínu V jeho stínu Audrey Blake

Příběh je pěkně napsaný,je v příběhu trošku napětí když se provalí to jejich tajemství,ale je i tady i láska,popsané i pitvy,které neodmyslitelně patří k lékařství.Je to ale krásný příběh který bude mít i pokračování a na ten se už taky těším.

07.09.2023 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knížka se četla pěkně,příběh plynul,a i zápletka byla dobrá.přečtu i další díly.

01.09.2022 5 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

Sedmá knížka o Sedmi sester je v pořadí sedmé sestry,ale o které ostatní sestry nevědí nic,jenom na konci knížky o šesté sestry.Je to knížka plná emocí,tajemství,o kterém vědí zpočátku jenom čtyři lidé.V příběhu se střídají děje minulé,přítomné ale i děje o dalších sestrách,které se snaží aspon zahlédnou poslední sedmou sestru.Je to velmi pěkná knížka,příběh mi zustane v paměti dlouho,protože tato předposlední část byla nejlepší ze všech dílu.Těším se na poslední,ale to je ještě na čekání.Doufejme,že nebudeme dlouho čekat.

22.02.2022 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Krásná knížka.Od začátku až do konce drží čtenáře a nejde odložit.

07.02.2022 5 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Šestý díl o sestrách byl krásný,ale zpočátku jsem se zlobila na Electru,že si myslí,že když má jinou barvu pleti,tak je vždy ta nejzlobivější dítě,a v dospělosti si myslí,že je nejlepší,než ostatní její sestry.Zlobila jsem se na ni,ale pak když její babička začala vyprávět její příběh,tak jsem s ní soucitila,že měla tak špatný start do života.Tahle série je už skoro u konce,zbývá už jenom jedna sestra a pak ještě knížka o jejich otci Salt,který zemřel.Mám ráda tuhle autorku,je strašná škoda,že zemřela,byla jsem tou zprávou zrdcená,ale má ještě jiné knížky,které nejsou přeloženy do češtiny,a doufám,že budou.

15.01.2022 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Super knížka.Alicina sít je taky super knížka.

30.03.2021 5 z 5