Sussane Sussane komentáře u knih

Manželstvá v červenej búrke Manželstvá v červenej búrke Galina Nikolajevna Ďurjagina

Neviem, čím to bude , ale tento diel ma oveľa viac nadchol ako prvý. Možno to bude tým, že sa oveľa viac zameriava na lásku, vzťahy,... čo mňa osobne dosť zaujíma, ale taktiež na chudobu, utrpenie, nespravodlivosť. Kniha sa mi čítala dosť ľahko, nudu som nepostrehla, takže to hraje iba v jej prospech.Jednoznačne siahnem aj po pokračovaní Mliekarka z Ottakringu.

15.01.2014 5 z 5

Korunu snímám z unavené hlavy Korunu snímám z unavené hlavy Gabriele Praschl-Bichler

Táto kniha mi priblížila život Sissi a ju samotnú, zo stránky o ktorej som vôbec netušila.Určite odporúčam... :)

09.09.2012 4 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Asi som čudná, ale mne to vôbec neprišlo strašidelné :D No, až na Flagga v jednej scénke, ale to bolo až pri konci.Krásne napísané, čo viac dodat? Vrátilo ma to do detských čias a za to Kingovi dakujem :)

09.09.2012 5 z 5

Maltézský psík Maltézský psík Diana Van Houten

Táto kniha mi velmi pomohla :)

31.12.2011 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Príjemné čítanie, taká jednohubka :)

26.12.2011 4 z 5

Dějiny výtvarné kultury 1 Dějiny výtvarné kultury 1 Bohumír Mráz

Veľmi kvalitná učebnica, ktorá obsahuje pre študenta potrebné základy dejín umenia a je ľahko zrozumiteľná.

03.01.2017 4 z 5

Dievča, ktoré malo rado Toma Gordona Dievča, ktoré malo rado Toma Gordona Stephen King

Toto je prvá kniha od Kinga, ktorá sa mi dostala do rúk.Anotácia ma hned zaujala, nehovorím že kniha už nie, ale čakala som trochu viac...Ked to mám zhrnút, celkom pekné čítanie, taká oddychovka.Rozhodne som s Kingom neskončila, práveže som ešte len začala :D

22.08.2012 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Táto kniha má dobrý nápad, ale už nič viac...Dovolím si povedat, že by som to určite napísala lepšie a to je už čo povedat :D Príde mi to , ako keby to písalo malé dieta...urobila to,potom urobila to.To čo je?

03.08.2012 1 z 5

Růže ze Sevastopolu Růže ze Sevastopolu Katharine McMahon

Kniha sa mi velmi páčila, stále som bola napätá, čo sa stane ...Štýl písania bol tiež velmi dobrý, skoro pri každej kapitole sa ocitneme niekde inde a v inom čase.Či už od Mariellinho detstva až po súčastnost.Vrelo odporúčam :)

27.05.2012 5 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Druhé pokračovanie tejto série, je ovela lepšie ako prvý diel.Zažívajú rôzne dobrodružstvá, ktore by si nevedel smrtelník ani predstavit :)

05.12.2011 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Táto kniha ma vôbec nezaujala.Zo začiatku sa dala čítat ,ale potom som sa len premáhala aby som ju vôbec dočítala :(

24.10.2011 1 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Môžem len odporúčat :D Je to skvelý príbeh, len ten koniec ma zaskočil:(

22.09.2011 4 z 5