Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Druha kniha od teto autorky, co jsem cetla a opet jsem ji cetla rychlosti blesku, protoze jsem byla zvedava, jak to dopadne... Pointu jsem odhalila temer na zacatku...mozna, ze kdyby se nestridali postavy ve vypraveni pribehu, tak by vydrzelo napeti az do konce...ale i tak se kniha dobre cetla a nezklamala

12.06.2020 4 z 5

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Autorka me opet nezklamala Skvely pribeh, napeti az do konce, sympaticke hlavni postavy Jen bych vytkla preklad, spatne prelozene nektere odborne nazvy

26.02.2020 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Inspirujici kniha, ktera se dobre cetla Nuti k zamysleni a nejednou jsem si u ni otirala slzy...

12.01.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Knizka zacinala dobre a vypadalo to na napinave cteni, ale tak nejak jsem cely dej odhadla temer v jedne tretine knihy Obcas to bylo zbytecne utahane, predvidatelny dej, par nerealnych malickosti... Dobre se cetla a misty byla napinava Nechci byt hnidopich, ale pokud porovnam s jinymi knizkami, nemuzu dat jinak nez jen 2 hvezdy

25.02.2019 2 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Luxusni cteni, Barbara nikdy nezklame a tato kniha se mi obzvlast libila

12.01.2019 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Prvni dil se mi na jednu stranu libil vice, ale na druhou.... Tohle melo vetsi spad, zajimavejsi zapletka, skvele vykreslene prostredi mestecka Asher Falls i postav, ale hororem bych to urcite nenazvala... Angus, to je asi nejvetsi sympatak knihy, ten se mi tam libil moc, doufam, ze bude i v dalsich dilech

20.07.2022 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pribeh, postavy i prostredi mi byly moc sympaticke, ale i tak jsem se do knihy nemohla zacist.... Zacetla jsem se az tak v posledni petine knihy Je to prijemna oddechovka, ale i tak jsem se k jejimu vraceni musela trosicku nutit

15.03.2022 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Knizka je ctiva, se zajimavou zapletkou Je vtipne kolik veci zapomenou vysetrovatele precist nebo dodelat behem jedne knihy, kolikrat se nezvedne telefon pri duletitych hovorech, kdyz slibite, ze budete na telefonu a vsimnete si toho az posleze atd, ale jinak se mi kniha moc libila, holt asi se to napeti nejako musi vytvorit :)

27.02.2022 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Prvni knizka od teto autorky a musim rict, ze se mi moc libila, jen bych ji nenazvala uplne hororem Pocinani policie bylo pro me trosku zarazejici... Vypadalo to, ze vysetrovatelka na to uplne kasle, jiz predem je ji jasne jak to dopadne, a proto se ani nesnazi pripad resit, az po x strankach se dozvite, ze zmizelou prece jen nekdo hleda, pritom o tom nikde neni zadna zminka na pocatku vysetrovani, kde autorka spis resi jen soukromi vysetrovatelky a o vysetrovani nepadne ani slovo, ani o tom jak probiha, kde hledali, co delali....tato stranka knihy mi moc propracovana neprisla Hlavni dejova linie v lese se mi libila, mela napeti a spad, a samotne rozuzleni pribehu bylo taky dobre a vse do sebe pekne zapadlo

01.04.2021 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Opet skvele cteni, prolinani pritomnosti a minulosti, romantika, tajemno, napeti Vyuziti dejin Anglie a Skotska k zasazeni pribehu dela roman jeste realistictejsim a zajimavejsim Vse, co mam rada v jednom Autorcino psani mi pripomina mou dalsi oblibenou spisovatelku Barbaru Erskinovou

04.03.2021 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Moje prvni kniha od teto autorky a urcite ne posledni Zacatek je ponekud zdlouhavy, pomerne tahle popisy prirody a fantazie hlavni hrdinky, ale je to tak nejak nenasilne, ze mi to ani nevadilo a dokazala jsem si zive predstavit, ze vse prozivam s ni Dej se rozjede v posledni tretine knihy, a to jsem stranky hltala a nechtela odlozit dokud nedoctu Trosku me mrzi, ze se nedozvite jak to s nekterymi postavami dopadne, ale i tak je celkovy dojem uspokojivy, knizka me bavila a doporucila bych ji

29.09.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha ma sice predvidatelny dej, ale cetla se dobre a behem jednoho dne jsem ji prelouskala, protoze jsem byla zvedava jak to dopadne...

10.06.2020 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Musela jsem se do cteni nutit Stale jsem ocekavala, kdy se dej rozjede, ale bylo to utahane a tak nejako bez jiskry, predvidatelne Napad dobry, postavy mi byly docela sympaticke, libilo se mi, ze to bylo psane pohledem vice postav, ale chybelo mi tu napeti

23.03.2019 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Moje prvni kniha od tohoto autora a musim rict, ze to bylo prijemne oddechove cteni, u ktereho jsem se nejednou zasmala Na doporuceni kolegyne jsem cetla na stridacku jednu kapitolu Jachyma a pote Veroniku, zajimave zpracovani knihy Urcite sahnu po dalsim jeho pribehu

22.01.2019 5 z 5

Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Viktorín Šulc

Kniha, ktera me zaujala nejen vzpominkami a detaily z aktivni sluzby pana Markovice, ale zaskocila tim, kdyz jsem zjistila, ze moje maminka v dobe spachani nekterych vrazd studovala v Praze a pohybovala se dane dny a temer i casy na miste, kde k nim doslo...

Démon v mém srdci Démon v mém srdci Viktorín Šulc

Nemene zajimave pokracovani toulek ceskou historii brutalnich vrazd Bohuzel je smutne, jak nekdy malo staci k tomu, aby k tomu ci onomu zlocinu nikdy nedoslo, kdy nekdy nejaka skutecnost se jednomu nemusi zdat dulezita, pritom je to treba klic k celemu pripadu nebo nebyt amnestie Vaclava Havla, nemuselo by se par veci vubec stat....

King King T. M. Frazier

Prvnich asi 30 stranek jsem se snazila privyknout desnemu formatovani a chybam, jako by korektura knihy byla sita horkou jehlou, coz se samozrejne netyka knihy samotne Kdyz si clovek privykne slovniku hlavnich postav, zacne si uzivat dej, ktery je protkany napetim i erotikou Knihu jsem precelta jednim dechem a uz se tesim na dalsi dil

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje prvni kniha od tohoto autora a musim rict, ze sahnu urcite po dalsi...

07.01.2019 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Uffff, konecne jsem tento dil docetla! Necetla jsem ho tak dlouho, ze bych se nudila, ale kniha je tlusta a tezka, ze bylo misty narocne, jak si k ni sednout nebo lehnout Vzit si ji nekam na vikend nebo na cesty se mi uplne nechtelo, skoda ze neni rozdelena treba na knihy dve Jinak musim rict, ze se mi libila vice jak druhy dil, o dobrodruzstvi zde opet nebyla nouze Dam si chvilku pauzu a budu se tesit na dalsi dil

07.04.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se cte svizne, ctenare navnadi na paradni jizdu, ale woooow efekt se nekonal.. Myslim, ze potencial kridovych panacku autorka plne nevyuzila, nektere otazky mi zodpovezeny nebyly Na to, jak byl pribeh rozehrany, tak zaver byl takovy....useknuty, ale pricitam to tomu, ze to byla autorcina prvotina a na prvotinu, to je zajimavy pribeh

31.03.2023 3 z 5