Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Knizka me opet nezklamala Sympaticke hlavni postavy, napinavy dej az do konce, kdy si myslite, ze neco vite, ale i tak vas autor dokaze prekvapit

27.06.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Prvni kniha autora me velice zaujala, proto jsem nakoupila i dalsi a tato mne malinko zklamala I kdyz jsem knihu cetla na jeden zatah, stejne jsem se trosicku ztracela v postavach, prislo mi to pomerne zmatene a chvilku mi nekdy trvalo uvedomit si, kde se nachazim a o kom se prave pise Zapletka i kniha jako celek se mi libily, ale zaver byl useknuty, na muj vkus, az moc...

22.11.2022 4 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Samotny pribeh i postavy se mi moc libily, popisy slatin a hotelu Jamajka byly perfektni, ale preklad z roku 1970 od pana Bezpalce mi vubec nesedel, byl na muj vkus takovy kvetnaty a krkolomny, ze jsem knihu stale odkladala a nemohla jsem se zacist Cetla jsem od autorky Mrtvou a zivou a Loutka a jine povidky a ty se mi cetly skvele, coz jak jsem zjistila bylo jinymi prekladateli... Knizku bych ale urcite doporucila, kdyz se ctenar odpouta od stylu prekladu, tak si to i tak uzije, protoze me autorka zatim nezklamala

24.06.2022 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tohoto autora jsem uplne nahodou objevila minuly tyden na youtube pri ukazce z knihy Udoli mrtvych... Byla jsem napnuta jak struna, skvely prednes Igora Barese, miluju jeho hlas, a useknuty dej v tom nejlepsim zapricinili, ze jsem zacala patrat, kdo je Tim Weaver....nevim jak mi mohl uniknout z meho hledacku nadsence thrilleru a detektivek vseho druhu A uz mi v patek dorazil balicek vsech jeho knih :))) Nektere veci, musim souhlasit s edith79, byly pritazene za vlasy, ale nevim, zda prednes autora, sympaticky David, ktery je tak trochu jako nesmrtelna kocka, nebo ujeta idea hlavni zapletky....svizny styl psani, kde je vseho, az na obratnost a zivotnost hlavniho hrdiny a jinych kladnych postav, tak akorat... Zkratka uz se tesim na dalsi knizku :)

18.05.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tento dil se mi zatim asi libil nejvice, uz se tesim na dalsi kus Tentokrat jsem vraha konecne odhalila :)

15.02.2021 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Treti kniha od teto autorky a libila se mi nejmene, ale i tak se mi libila moc :) Takova oddechovka na letni vecery po praci

12.07.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jednoznacne nejlepsi kniha z dosavadnich 3... Misty me Cass pekne stvala, ale i kdyz jsem neco malo tusila, zaver me mile prekvapil

29.06.2020 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Kniha se mi moc libila Chlapec, co si jde za svym snem...matka, ktera i presto, co si prozila nezatrpkne a porad ho podporuje... Prijemne cteni po narocnych dnech v praci Doporucuji

06.06.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha se mi libila, nekdy bych ji mozna trosku vic rozvedla, ale jinak vytkout neni co, doporucuji

21.07.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zajimavy napad s mrtvolou poskladanou ze 6 tel i samotna zapletka, ale tak nejak roztahane Cetla se dobre, ale ne hltave jako jine detektivky

07.01.2019 3 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

(SPOILER) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, zajimava zapletka, pohled do minulosti a rozuzleni otazek ohledne Lottiina otce... Avsak rozcilovalo mne, jak se "preslapovalo" okolo vraha, poradne se nevyslechl atd... Bernie s Natashou mi byly podezrele od zacatku, ale poradne neudaly vypovedi, menily je, nic se o nich nevedelo, ale nechal se tam svedek.... , stale se od nich nekam spechalo.... A Lottie byla marna a roztekana, nic poradne nedotahla do konce... Ale chapu jeji vyvoj postavy a jako celek se mi knizka libila

29.01.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nadherne popsane Japonsko, zvyklosti, priroda a cajovna Stejne jako u Hotylku na Islandu me vykresleni prostredi nadchlo, ze bych se tam nejradeji hned vydala Velice sympaticke snad vsechny postavy, prijemna oddechovka

10.12.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opet me autorka nezklamala a knizku jsem si moc uzila a nabila se skvelou energii Chorvatsko mam rada a mam na nej jen pozitivni vzpominky a v knize tomu nebylo jinak... Maddie mi byla moc sympaticka v predeslem dile, takze jsem byla moc rada, ze jsme se s ni opet setkali

24.11.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kdyz srovnam tuto knihu s Kodani a nebo Brooklynem, tak me bavila asi nejmene, ale i tak se mi libila Tento pribeh je spise zamereny vice na hlavni hrdinku a pratelstvi, ktera navazala Romanticka linka je spise okrajova a resena vice v hlave Niny nez spolecnymi zazitky Libilo se mi moc objevovani stare cukrarny a jeji renovace Uz se tesim na dalsi dil

16.10.2022 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Jako prvni knihou od teto autorky jsem zacala serii o Faye a rikala jsem si, ze uz me dalsi knihy od autorky nelakaji Pak mi kolegyne doporucila Carodejnici, a ja byla moc mile prekvapena, prislo mi, jako by to napsala uplne jina autorka Nasledoval Krotitel, a pak uz jsem to nevydrzela a dokoupila i veskere sehnatelne knihy serie a zacala od zacatku.... Konecne mi nektere dilky zapadly do sebe, co se rodinneho zivota hlavnich postav tyce a kniha me nezklamala Opravdu perfektni prvni dil Erika a Patrik jsou luxusni dvojka a uz se tesim na dalsi dil, skoda jen, ze nektere dily nejsou sehnatelne, snad nez se k nim proctu budou opet vydany...

04.08.2022 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha kolovala u nas v praci, tak jsem si ji nakonec pujcila taky a moc se mi libila, precetla jsem ji behem 3 veceru Byla napinava, hlavni hrdinka sympaticka

19.05.2022 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tato serie se mi libi rozhodne vice nez ta s Faye, je to uveritelnejsi, zkratka detektivka... Krotitel se mi libil o malinko vice nez Carodejnice, nebylo to tak prekombinovane, ale zaver se mi zdal useknuty Knizka se opet vyborne cetla a postavy mi byly sympaticke

24.02.2022 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Moje prvni kniha od autora a musim rict, ze se cetla dobre, zapletka zajimava, rozuzleni jsem castecne uhadla, ale i tak to pribehu nic neubralo Urcite sahnu po dalsi autorove knize

02.01.2022 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Dalsi dil a opet super zapletka i rozuzleni Na Weaverovych knihach se mi libi, ze neco vzdy odhalim a neco mi zustane skryto, ze jsem vzdycky aspon malinko prekvapena Zaver me tak prekvapil, ze jsem hned sahla po dalsim dilu, a to to normalne prokladam jinym zanrem nebo autorem, ale to se nedalo vydrzet!

03.08.2021 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Knizka se mi libila jeste o neco vice, jak ta prvni Napinave az do konce, vyborne se cetla, ze jsem dlouho do noci nad knihou sedela a druhy den byla uplne marna... Mrzi me, ze jsme se nedozvedeli neco vice o minulosti Ianny...v tomto ohledu mi to prislo takove neukoncene Doufam, ze u nas brzy vyjdou i jine knihy tohoto autora

28.12.2020 5 z 5