Stupino Stupino komentáře u knih

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Akční horor, to je něco co teď objevuji. Za mě je to dobré rychle čtení do vlaku. Něco jako Buffy přemožitelka. Hodně příšer a střílení. Super, člověk nemusí přemýšlet, vše je vysvětlené.

12.11.2019 5 z 5

Ve spárech Aljašky Ve spárech Aljašky Jan Kopka

Teď jsem to dočetl a nic lepšího jsem ze života nečetl. Je to super napsané, úplně mě to pohltilo. Člověk po přečtení má chuť vlézt na kolo a jet kamkoliv s brašnami. Už jsem si je pořídil a rok 2020 je dovolená jen o kolech sice po Čechách, ale zážitky vám nikdo nevezme. Doporučuji 100%.

12.11.2019 5 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Tak hotovo. Byl to sešup a super čtení. Sci-fi z období po 1. Světové válce to byl nápad. Fakt se to povidlo. Dávám palec hore. I zbraně jsem si dohledali na netu, abych viděl jak vypadaly.

17.10.2019 5 z 5

Magické pouto Magické pouto Larry Correia

Tak hotovo a za mě dobrý. Po prvním díle jsem se těšil co bude dál a ejhle už jsem nakousl třetí knihu. Už aby se to rozlousklo. Na to, že to má kolem 400 stránek každý díl, tak to jde fakt rychle. No když to má děj, který chytne hned na začátku tak to může mít i 1000 stran a nevadí to. Za mě palec hore.

02.10.2019 5 z 5

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Tak je to za mnou ???? první tři kapitoly se mi zdali nějak zmatený, ale pak se to rozjelo a kniha byla fajn. Je to čtivé a bavilo mě to.

27.09.2019 5 z 5

Třetí měsíc Třetí měsíc Wolfgang Hohlbein

No teď jsem to dočetl. Ať jde do řiti, 12 knih a bez konce. Můj názor, že autor ani už neví koho tam Charity viděla, protože je to zbytečně dlouhý.

18.09.2019 5 z 5

Přepadení Skytownu Přepadení Skytownu Wolfgang Hohlbein

A jsem zpátky, myslel jsem že to bude už nuda, ale trošku se to zamotalo. Tak hned najizdim na poslední díl.

15.09.2019 5 z 5

Spící armáda Spící armáda Wolfgang Hohlbein

Právě dočteno a začíná to být zajímavé.

31.03.2019 5 z 5

V ruinách Paříže V ruinách Paříže Wolfgang Hohlbein

Začal jsem tímto dílem, protože jsem ho dostal jako vyřazenou knihu z knihovny a je to dobré počtení. Už mám všechny díly a prvnička už je téměř za mnou. Je to čtivé.

19.02.2019 5 z 5

Známý vesmír Známý vesmír Egon Čierny

Co dodat, pěkné povídky ke čtení při čekání na zastávce než dorazí trolejbus či do vlaku. Čte se to rychle a má to spád.

20.01.2019

Tak finito, je to za mnou. Knihy super, ale teď jsem zhlednul film, a je to katastrofa. Film nemá hlavu ani patu. Ani se mi nechce koukat na ty předešlé filmy. Kdo nikdo nečetl takový to žánr, asi krimi nebo triler, tak by měl začít na Milénium. Jen ty jména Lárson, Klakson, Hřebenson to mi dělalo menší problém tak jsem si to počeštil.

20.12.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Teď jsem to dočetl a zase prda, prda,prda. Měl jsem asi měsíc prodlevou, protože nebyl čas, ale pak mi stačilo 14 večerů a dorazil jsem to. Večer otevírám a uzavíram milénium a pak hnedka na filmy. Ten spisovatel je génius vydolovat z lebky něco takového a hodit to na papír. Za mě super.

02.12.2018 5 z 5

Panství Panství James Herbert

Tak dočteno a dobrý počteníčko.

28.10.2018 4 z 5

Doupě Doupě James Herbert

Dnes dočteno a opět dobrý. Na film bych se asi nedíval asi by nesehnali tolik lidských herců :-D

11.10.2018 5 z 5

Krysy Krysy James Herbert

Hele lidi dobré čtení, myslel jsem, že to bude knižní žumpa, ale stránku po stránce jsem čtení zrychloval, abych se dozvěděl jestli lidi přežijí. Za mě dobrý, tři dny čtení. Doupě jsem slupnul za dva dny. Třetímu dílu dávám den v kuse.

11.10.2018 5 z 5

Zrození ocelové krysy Zrození ocelové krysy Harry Harrison

Hele lidi já to teď dočetl a za mě dobrý. Hned mě to chytlo od prvního listu. Myslím ze si přečtu všechny díly.

01.10.2018

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Včera dočteni první Milénium a můžu říci, že to byla moje první krimi v životě a hned super nářez. Už mám na stole zbylé díly. Už aby bylo volno a já se mohl začíst. Filmy odkládám na později, abych si nekazil bujnou fantazii při čtení.

22.08.2018 5 z 5

Poplach v Kovářské uličce Poplach v Kovářské uličce Václav Řezáč (p)

Jako školák jsem to měl povinně, ale minulý rok jsem jí na šel v bedně a s chutí jsem si jí přečetl znova. Pohodové počteníčko.

05.08.2018

Chodba končí ve tmě Chodba končí ve tmě Zvonimír Šupich

Knihu mi půjčil kolega, bylo to oddechové počtení, něco na způsob Foglarovek. Kniha se mi líbila.

05.08.2018 5 z 5

Poslední sázka Abe Korkorána Poslední sázka Abe Korkorána Pavel Kosatík

Koukám, že jsem první kdo přečetl tuto sci-fi. Kniha se mi líbila neboť se děj zaobíral nevšední otázkou času. Moc pěkné oddychové počteníčko a na konci bylo vše vysvětleno.

05.08.2018 5 z 5