Stupino Stupino komentáře u knih

Kontakt u Dožínek Kontakt u Dožínek Joseph Staten

Knihu jsem dočetl a trvalo mi to asi přes měsíc. Moc jsem se musel přemlouvat, abych to dorazil. Původně jsem nechtěl napsat nic, ale po této knize končím s HALO a odkládám další díly stranou. Vůbec to nemělo šťávu a nebavilo mě to číst. Sáhl jsem teď po Warharmmer 40K Xenos a za tři dna jsem už v půlce. Tohle mě od prvního listu pohltilo. Za mě tato kniha u Dožínek 1 hvězda s odřenýma ušima.

29.05.2021 odpad!

Duchové Onyxu Duchové Onyxu Eric S. Nylund

Co čtenář to jiný pohled na věc. Za mě, se tato kniha povedla, pod očima ubíhaly řádky jak rozjetý vlak. Ke konci knihy to bylo super. Ani mi nevadilo, že John zde nebyl. Děj se zaobíral dalším vývojem bitvy, a co je pro mě hlavní, vše bylo ke konci pomalé. Ne jako některé knihy, kde konec je hrc prc na 4 stránkách ukončen, a já sedím s otevřenou hubou a knížku převracím v ruce a hledám další stránky. Dávám pět hvězd.

20.03.2021 5 z 5

První úder První úder Eric S. Nylund

Tak jsem dorazil třetí díl, a za mě se všechny tři díly povedli. Tak uvidíme jak se to posune dál. Jdeme na to.

14.02.2021 5 z 5

Klam Klam William Dietz

Dočteno, ale konec v nedohlednu.

25.12.2020

Odveta Odveta Drew Karpyshyn

Mě se to líbilo, sci fi jak má být ????. Je to čtivé a tak jdu do finiše.

19.12.2020 5 z 5

Vzestup Vzestup Drew Karpyshyn

Zajímavé čtení, mě se to líbilo, jdu na další.

27.11.2020 5 z 5

Zjevení Zjevení Drew Karpyshyn

Je to čtivé, pěkně to odsejpalo. Za mě dobrý příběh. Hru jsem nikdy nehrál a ani hrát nebudu. Prostě klasika sci-fi co mám rád. Už rozjíždím druhe pokračování.

28.10.2020 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tuto knihu jsem si pořídil přes informaci na twitru. Všechny názory na tuto knihu co jste zde napsali jsou pravda. Ta kniha je super a humor je skvělý.

23.09.2020 5 z 5

Světci Světci John Ringo

Tak mám dočtenu celou ságu Lovců a musím říci, že je to neskutečná zábava. Chytne a už nepustí. Doufám, že se dočkáme konce LM.

16.02.2020 5 z 5

Hříšníci Hříšníci John Ringo

Co čtenář to vlastní názor, za mě opět super oddechové čtení. Tohle se mi prostě líbí. Jatka jatka a ještě si z nich udělali dlabanec.

10.02.2020 5 z 5

Grunge Grunge John Ringo

Dočteno a opět super kniha. Už se tu nebudu pořád opakovat.

04.02.2020 5 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Opět super nářez, je hezké, že se do bitky zapojili i Češi s Téčkem. Ale ten příběh nemá konec. Tak jsem zase na vážkách. Nevíte někdo jestli je nějaké pokračování?

28.01.2020 5 z 5

Nemesis Nemesis Larry Correia

Tohle byl masakr. Životopis Frankse je řež od začátku až do konce. Presouvam se na poslední díl.

13.01.2020 5 z 5

Vládce mořských hlubin Vládce mořských hlubin J. M. Troska (p)

Teď dočteno a super počtení. Jen ten konec by mohl být o 5 listů delší, aby se Holan dozvěděl vše o posádce.

05.01.2020 5 z 5

Legie Legie Larry Correia

Dokončeno a opět super rychlý masakr. Pořád je to čtivé. Už jdu na pátý díl a těším se.

02.01.2020 5 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Přečteno a super věc, hlavně vybočení. Vlkodlačí řež jakou jsem kdy četl. Super masakr. Nic se nemusí hledat, vše je pěkně postupně vysvětleno a do konce knihy není nic uspěcháno, jako některé knihy, těmi se prokoušete ke konci a pak dvě strany hrc prc a konec příběhu a člověk čumí, kde je aspoň ještě pět stran pořádného konce. Za mě super počtení s vlkodlaky.

25.12.2019 5 z 5

Diamantový trůn Diamantový trůn David Eddings

Od Eddingse jsem přečetl skoro všechny ságy co vyšli. Mám je schované. Takže za mě je to super čtení co mě hodilo do víru knih. Snad to jednou předám synkovi nebo dceři.

Anvilská brána Anvilská brána Karen Traviss

Hru jsem nehrál, přečetl jsem všechny 3 díly a je to krásná sci-fi. Četlo se to samo. Samá akce a frčí to pěkně, člověku se to nechce ani odložit.
Mám už stažené dva díly do elektrické knihy. Zhlidnul jsem hru na YouTube, taky dobrý, ale hrát to nebudu škoda promarněného času. Teď sháním podobný žánr podle her.

Vendeta Vendeta Larry Correia

S mojí super fantazií se to čte samo. Tento díl byl o špetku lepší než první. Vyjasnili tu pár mých otázek takže skvělé. Těším se na třetí díl.

Cesty peklem a sněhem Cesty peklem a sněhem Jan Kopka

Opět super čtení hlavně na zimní večery. Doporučuji, dobrodružství na kole.

02.12.2019 5 z 5