Legie

Las Vegas – město hříchů a také pořadatel První výroční mezinárodní konference profesionálních lovců monster. Sjeli se sem borci z celého světa a bohužel i pár ze Států, bez kterých bych se obešel. PT Konzultanti – Pěstitelé Tykví, Perverzní Tanečníci nebo tak něco – lovcům dělají jen ostudu. Měl to bejt příjemnej tejden strávenej v luxusním hotelu, dokud nám všem jistá vládní agentura, proti který je ÚPKM jen parta skautíků, neudělala nabídku, která se neodmítá. Jedno monstrum, hromada peněz, kdo by odolal. Ale pak se z monstra vyklubal pozůstatek z Rozhodujícího týdne, nejnebezpečnějšího armádního programu z druhý světový, v Las Vegas se otevřelo peklo a osud mi znovu důrazně připomněl, že být Vyvoleným je vážně na prd. Jmenuju se Owen Zastava Pitt, Lovec monster, bojovej účetní a Vyvolenej ve válce o osud vesmíru a tentokrát na to nejsem sám. Dneska tu mám stovky lovců monster z celýho světa. Dneska mám svou vlastní legii. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/18_/187113/lovci-monster-lovci-monster-legie-3Q8-187113.jpg 4.594

Lovci monster (4.)

Monster hunter: Legion (2012)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

MonicaMonique

Tahle série je pro mě závislost. Sotva přečtu jeden díl, vrhám se na další. I tenhle 4.díl mě perfektně pobavil

karel0684

Po odbočce ve třetí knize, se vše vrací k původním hrdinům. Jen tenhle díl je jaksi více předvídatelný - dojde na věci, o kterých si myslíte, že na ně dojde, jen možná z jiných důvodů. Asi jsme ty knihy neměl číst všechny hned po sobě

Pasadenka

Návrat k hlavní lince. Jistě že je to napsané ve zlatém standardu žánru. Jen mi připadá, že knížka ztrácí sílu. Hlavní záporák a celá hlavní linie byla dost slabá. Ale chválím dračí sílu. To bylo skvělé. ❤

FishMac
04.09.2016

Příběhově maličko slabší než předešlé díly ale pořád je to obrovská porce zábavy!! Přesně knižní série, kterou by jste chtěli vidět na velkém plátně...Akce střídá akci, všichni trousí drsný hlášky, spousta potvor, krev a humor...to prostě CHCEŠ !!! Za mě opět plný počet a jde se do knihkupectví pro další díl :-D

SimaX
12.06.2016

Byla to pecka, jako každej díl. Ze začátku příchodu nového potvoráka jsem se občas trochu zamotal v ději, ale po pár podobných scénách byl vše už v pohodě. Mělo to říz, spád a hlavně pořádnou dávku krve a nečekaných zvratů. Ihned se vrhám na Nemessis

Filatov
09.02.2016

Owen Zastava Pitt a všichni staří dobří přátelé jsou zpět. To se mi splnilo, ale budu konstatovat, že děj prvních dvou knih s Owenem měl přeci jenom více šťávy. Legie nebyla špatná, ale úrovně kulervoucího příběhu prvních dvou knih tento díl prostě nedosáhl. Hodnocení se zastavilo někde mezi tři a čtyři, ale kdybych dal čtyři, tak bych byl hodně nespravedlivý k prvním dvěma dílům.

pejty
17.01.2016

Dějově je to nejslabší díl série, ale na druhou stranu je to rozhodně nejvtipnější kniha Lovců a je moje nejoblíbenější. Pittovy hlášky prostě nemají chybu a vynahradí mi i ten slabší děj.

renefer
09.10.2015

Podle mě tento díl vede, povedená "bufetová" bitva hned na začátek, ale nejvíc mě dostal "odlož hnout!" Pitt se vrátil v plné parádě, jeho hlášky stojí za to.

Peti
03.07.2015

Čtvrtý díl ze série Lovci monster a dle mého názoru nejslabší. Las Vegas, konference lovců a příšery, které se zhmotňují z nočních můr.

Maff
04.06.2015

Námět - sjezd lovců monster a následný boj se zhmotněnými nočními můrami - bezva nápad na jedničku. Bohužel, ve srovnání s předchozími díly série, zpracování už pokulhává, pro mne zatím nejslabší díl, asi se dalo z tohoto tématu vymáčknout více. Tomu, kdo tuto sérii teprve objevil, nedoporučuji tímto dílem začínat, ten kdo již nějaký ten díl přečetl, klidně po něm může sáhnout, opět, i přes úvodní výtku, totiž baví. A o to jde.

Lorrainee
03.12.2014

Duchove rotoru jsou happy kdyz maj kure a Eda ma radost kdyz si muze zapichat ty svoje paratka do draka... to se neda komentovat, to se musi precist :D

cr8g
15.09.2014

5/5 ... Skippy, Hind a Drak? ... co vic si prat :)

Lilithen
09.05.2014

Jistě, je tam spousta klišé a nějaký ten deus ex machina se tam čas od času také zjeví, ale i tak je to jedna z nejzábavnějších a nejnapínavějších fantasy, které jsem kdy četla. Lovce monster snadno zhltnu během jednoho či dvou dnů a rozhodně času stráveného nad nimi namísto nad povinnou četbou nelituji. ;-) Ačkoli se mi zdálo, že tentokrát tam bylo těch skvělých hlášek méně než obvykle, pořád jsem se čas od času musela zasmát. Už netrpělivě očekávám další díl.

Monicay
05.05.2014

Lovce monster prostě zbožňuji. I když si vždycky před otevřením dalšího dílu říkám, že už to přece nemůže být moc dobré, žádné další zlo horší než Starobylí, Correia mě překvapí. Mile. Noví padouši jsou zlí, mocní a tajemní a já už se nemůžu dočkat Nemesis.