Stupino Stupino komentáře u knih

Nahraný Nahraný Kevin Hearne

Tak jsem se po dlouhé odmlce vrátil k pokračování a mělo to krásný šmrnc. Za 14 dní hotovo a už jsem u dalšího dílu. Chtělo to odmlku, byl jsem toho přežraný.

26.08.2023 5 z 5

Přestupní stanice Přestupní stanice Clifford D. Simak

Sáhl jsem po této knize a asi po 20 stranách jsem zjistil, že už jsem to četl. no nic tak jsem to dočetl, protože jsem si konec nepamatoval. Je to krásné pohodové čtení.

18.06.2023 5 z 5

Princ Mamánek Princ Mamánek Jan Budař

Knihu jsem dostal včera 24.12.2022 pod stromeček. Je to krásná pohádka. A do kina určitě na tuto pohádku nepůjdu. Nebudu si to kazit. Čteno jedním dechem, za pár hodin.

25.12.2022 5 z 5

Neochvějný Neochvějný Jack Campbell (p)

No co k tomu říci, 9 kapitol ohromná nuda, ale vydržel jsem. 10 kapitola to trochu napravila, jak se bojovalo. Teď mám rozečtený druhý díl a nastoupil mu tam na palubu jeden zachráněný debil, tak to má trošku šmak. Snad to dočtu.

07.11.2021 2 z 5

Meč Vontů Meč Vontů Jiří Hogan

Jedním slovem Krásné. Listy knihy mi ubíhali pod rukou jak rychlík. Napětí přesně jak v trilogii. Už mám v ruce Poslední tajemství J.T. a nemůžu se dočkat až se začtu. Zjistil jsem trošku pozdě, že Stínadla mají pokračování.

27.08.2021 5 z 5

Duchové Onyxu Duchové Onyxu Eric S. Nylund

Co čtenář to jiný pohled na věc. Za mě, se tato kniha povedla, pod očima ubíhaly řádky jak rozjetý vlak. Ke konci knihy to bylo super. Ani mi nevadilo, že John zde nebyl. Děj se zaobíral dalším vývojem bitvy, a co je pro mě hlavní, vše bylo ke konci pomalé. Ne jako některé knihy, kde konec je hrc prc na 4 stránkách ukončen, a já sedím s otevřenou hubou a knížku převracím v ruce a hledám další stránky. Dávám pět hvězd.

20.03.2021 5 z 5

Zjevení Zjevení Drew Karpyshyn

Je to čtivé, pěkně to odsejpalo. Za mě dobrý příběh. Hru jsem nikdy nehrál a ani hrát nebudu. Prostě klasika sci-fi co mám rád. Už rozjíždím druhe pokračování.

28.10.2020 5 z 5

Světci Světci John Ringo

Tak mám dočtenu celou ságu Lovců a musím říci, že je to neskutečná zábava. Chytne a už nepustí. Doufám, že se dočkáme konce LM.

16.02.2020 5 z 5

Hříšníci Hříšníci John Ringo

Co čtenář to vlastní názor, za mě opět super oddechové čtení. Tohle se mi prostě líbí. Jatka jatka a ještě si z nich udělali dlabanec.

10.02.2020 5 z 5

Grunge Grunge John Ringo

Dočteno a opět super kniha. Už se tu nebudu pořád opakovat.

04.02.2020 5 z 5

Anvilská brána Anvilská brána Karen Traviss

Hru jsem nehrál, přečetl jsem všechny 3 díly a je to krásná sci-fi. Četlo se to samo. Samá akce a frčí to pěkně, člověku se to nechce ani odložit.
Mám už stažené dva díly do elektrické knihy. Zhlidnul jsem hru na YouTube, taky dobrý, ale hrát to nebudu škoda promarněného času. Teď sháním podobný žánr podle her.

16.12.2019 5 z 5

Magické pouto Magické pouto Larry Correia

Tak hotovo a za mě dobrý. Po prvním díle jsem se těšil co bude dál a ejhle už jsem nakousl třetí knihu. Už aby se to rozlousklo. Na to, že to má kolem 400 stránek každý díl, tak to jde fakt rychle. No když to má děj, který chytne hned na začátku tak to může mít i 1000 stran a nevadí to. Za mě palec hore.

02.10.2019 5 z 5

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Tak je to za mnou ???? první tři kapitoly se mi zdali nějak zmatený, ale pak se to rozjelo a kniha byla fajn. Je to čtivé a bavilo mě to.

27.09.2019 5 z 5

Třetí měsíc Třetí měsíc Wolfgang Hohlbein

No teď jsem to dočetl. Ať jde do řiti, 12 knih a bez konce. Můj názor, že autor ani už neví koho tam Charity viděla, protože je to zbytečně dlouhý.

18.09.2019 5 z 5

Tak finito, je to za mnou. Knihy super, ale teď jsem zhlednul film, a je to katastrofa. Film nemá hlavu ani patu. Ani se mi nechce koukat na ty předešlé filmy. Kdo nikdo nečetl takový to žánr, asi krimi nebo triler, tak by měl začít na Milénium. Jen ty jména Lárson, Klakson, Hřebenson to mi dělalo menší problém tak jsem si to počeštil.

20.12.2018 5 z 5

Panství Panství James Herbert

Tak dočteno a dobrý počteníčko.

28.10.2018 4 z 5

Krysy Krysy James Herbert

Hele lidi dobré čtení, myslel jsem, že to bude knižní žumpa, ale stránku po stránce jsem čtení zrychloval, abych se dozvěděl jestli lidi přežijí. Za mě dobrý, tři dny čtení. Doupě jsem slupnul za dva dny. Třetímu dílu dávám den v kuse.

11.10.2018 5 z 5

Zrození ocelové krysy Zrození ocelové krysy Harry Harrison

Hele lidi já to teď dočetl a za mě dobrý. Hned mě to chytlo od prvního listu. Myslím ze si přečtu všechny díly.

01.10.2018

Chodba končí ve tmě Chodba končí ve tmě Zvonimír Šupich

Knihu mi půjčil kolega, bylo to oddechové počtení, něco na způsob Foglarovek. Kniha se mi líbila.

05.08.2018 5 z 5

Atlantský gen Atlantský gen A.G. Riddle

Mě se to líbilo neb mám velmi bujnou fantazii. Ale musí být na to klid. Všechny 3 díly super.

09.02.2018 5 z 5