strippedd strippedd komentáře u knih

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Achjo to fakt nebylo moc dobrý což mě opravdu mrzí. Ty mě vážně zaujalo. Vždycky me bavi číst o všemožných psychopatech a Joe byl můj favorit. Ale ve Skrytých tělech se z něj stal ufňukánek. Spousta náhod úplně mimo. Už jsem čekala, že se tam objeví snad i Madonna. Škoda.

28.10.2017 1 z 5

Tuhle knížku jsem si přála od kamarádky k narozeninám. Jsem ráda, že Lauren je opravdu jako Lorelai. Humor, který je snad v každé větě mi trochu ulevil od nemoci při které jsem zrovna knížku přečetla. Mnoho jsem se o Lauren dozvěděla a ani jdu si znovu pustit ty slavné Gilmorky,kde se tolik mluví :D.

26.10.2017 4 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Chtěla jsem nenáročnou oddychovku,dostala jsem ji. Slaďárna se vším všudy. Vždy si kladu otázku jestli se takový příběh lásky opravdu může stát a nebo má autor takovou fantazii.
Za mě nic strhujícího, ale příjemně strávený podzimní čas.

26.09.2017 3 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tolik mi chyběl Will se Sarou a i když jsem se k nim vrátila po delší pauze jako by to bylo včera. Opět řešili zapeklity případ, do kterého byla zase zapletena Lena,
ale už mi tolik nevadila, protože to naštěstí nebylo hlavně o ní. Doufám, že už se k ní Karin nebude dal vracet. Těším se na další případ.

06.09.2017 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Po Vypravěčce, kterou jsem četla úplně náhodou jsem tušila, že to bude kvalitní četba. Nezklamala. Téma, které mi nic neříkalo a nikdy bych si nemyslela, že vůbec bude. Bavilo mě prolínání chování vlků a boj rodiny. Ne jednou jsem se zamyslela, jak bych se zachovala já.

23.08.2017 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Oddechovka, která neurazi. Pro nenarocneho čtenáře pecka, pro mě předvídatelné, ale četlo se to hezky. S klidem žádné drama. Člověk chce někdy číst dobré konce.

14.08.2017 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krátké kapitoly me bavili. Tak jsem mohla jit s klidnym srdcem spat, ze jsem o nic neprisla,kdyz mi uz unavou padala hlava :D.
Hodne ctu o srovnani s mou oblibenou Zlodejkou knih. To si nemyslim. Tema podobne, ale kazda je svym zpusobem jedinecna. Pribeh me vzal za srdce. Kazda mince ma dve strany a o tom je pribeh slepe divky, ktera je obeti valky a chlapce, ktery je soucasti.
Vic takovych knih. Nikdy by se o tom co bylo nemelo prestat mluvit.

24.07.2017 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Trochu zklamání, což bych od autorky nečekala. Byla to sázka na jistotu, která se bohužel nekonala. Pointa příběhu zajímavá, ale přišlo mi to jen tlachání. Dlouho mi trvalo to dočíst s nadějí, že se něco změní a ono nic. Spisovatelce fandím dál, snad její další knihy, co mě čekají budou pro mě větším zážitkem.

01.06.2017 2 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Oddechovka, která neurazi. Musím říct že se mi to četlo tak dobře asi proto že jsme s Markétou jmenovkyne a i Kacenka patri mezi mé kamarádky. Kolikrát jsem se zasmála. Ke konci uz mi to celé přišlo přehnané. Pochybuju, že by nějaký chlap měl takovou trpělivost s holkou co se chová ,jak sama o sobě řekla, jako kráva :).

06.04.2017 2 z 5

Za mě paráda. Chvění když se tam objevil Snape, bylo úžasné. Jsem spokojená a zase jsem si připomněla jak je ten kouzelnicky svět kouzelný :D.

15.03.2017 5 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Karin zboznuju, ale přídavam se k většině, že tenhle příběh nemůžu zařadit mezi top. Ukrutnosti bylo jako vždy dost, ale zdlouhavé skoky do minulosti mě chvílemi nudili. Někdy jsem se ztrácela ve jménech. Famózní konec vše zachránil, ale nebýt toho tak nevím nevím.

15.03.2017 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Splněno. Doufám, že na další knihu nebudu dlouho čekat. Samozřejmě, že až do konce jsem netušila, kdo je vrahem, ale malinko mi chyběl moment,( který byl v hedvabnikovi) kdy jsem se praskla do čela a řekla si ano uz předtím mi to mělo dojít, protože to bylo důmyslně naznačené.
Robin a Strike jsou dvojce, kterou nejde nemilovat a jsem moc zvědavá jak se jejich vztah bude dál posouvat.

15.02.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Válka. Téma, které bude věčné. Vždycky mě zaráží,že to není zase tak dávno co se tohle dělo. Říkám si, že už jsem přečetla tolik příběhů,co lidé prožili za hrůzy,ale pořád je bohužel co vyprávět.
Skvělá kniha.

27.01.2017 5 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Dostala jsem ji jako dárkem od kamaráda. Přebal mě vyděsil. Obsah ohromil. Bylo to jako povidat si s kamarádkou. Bokem mám spoustu výpisků a to je pro mě známka, že to stálo za to. Přidávám se k už zmiňovanému, že by si to měl přečíst každý, kdo chce aspoň trochu porozumět svému srdci.

17.01.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

To je ona. Pro mě nejoblíbenější. Ne každý si zvykne na styl psaní,který je tak odlišný. Konečně už je v mé sbírce a těším se až se k ní znovu vrátím.

22.11.2016 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Trochu spoileru :).... Už je to nějaký čas co jsem četla fangirl. Tato knížka mi přistála v ruce v pravý čas. Neměla jsem chuť na žádnou detektivku,romantický příběh plný lásky. Rozhodně jsem sáhla po tom pravém. Příběh plný kouzel,vtipných hlášek a světě div se i lásky mezi muži. Bylo to zvláštní,neobvyklé a proto opět Rainbow překvapila. Málo, která knížka mě dokázala tak uklidnit.

12.10.2016 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Tak a máme uzavřenou sérii s Jackem. Žeru toho chlapíka i když neustálé vrácení se ke ztrátě jeho bratra bylo na mě dost. Příběh mě bavil jako vždy. Jen mi Blecha fakt chyběla.

25.08.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Klasická severská detektivka. Zrovna jsem si z ní na zadek nesedla,ale příjemné počtení. Možná mě odrazovaly neustálé nové postavy,kterým bylo věnováno par stran, ale nakonec to byla jen zmínka z jejich pohledu.

05.08.2016 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Vtipné,romantické a dojemné.

06.07.2016 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Druhá kniha od této autorky a přesně tu jsem teď potřebovala. Drbarna,kterou všichni dobře známe a i kdyz na ni nadavame,ale tak nas bavi. Osudy hlavnich hrdinek me bavily. Rozuzlení zápletky na konci bylo výborné. Ona mě baví.

06.07.2016 4 z 5