stejsdan stejsdan komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knížku mi dala dcera a popravdě se mi do ní ani moc nechtělo...O to víc mě pohltila a přečetla jsem jí jedním dechem, skvělý velmi lidsky silný příběh, emotivní situace a navíc úžasný nápad s vypravěčkou smrtkou...Jsem unešená, rozhodně doporučuju.

12.11.2019 5 z 5

Poslední deník Květy Fialové Poslední deník Květy Fialové Josef Kubáník

Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem, už dříve jsem znala některé životní postoje paní Květy, byl to však jen zlomek toho, co mi dala tato kniha. Paní Fialovou známe všichni jako skvělou herečku, já si jí ale velmi vážím i jako úžasné a výjimečné ženy, obdivuji její upřímnost, rovnost, ryzost a odvahu, s jakou přistoupila k této knize. Zároveň bych chtěla hluboce smeknout klobouk před autorem a dcerou paní Květy, Zuzanou. To není vůbec lehké se takhle otevřít a sdílet pocity. Kniha je úžasná, velice jsem se bavila, smála se nahlas, ale taky jsem přemýšlela a taky slzy byly...jako v životě. Rozhodně doporučuji.

29.10.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Moje první knížka od této autorky. Velice působivě popisuje moji oblíbenou Beskydskou krajinu, zápletka není špatná, ovšem chybělo mi napětí a taková ta správná "šťáva". Za mě lepší průměr.

12.10.2019 3 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Tuto knihu jsem přečetla doslova jedním dechem - ostatně jako všechny knihy od této autorky. Skvělý styl psaní, příjemné napětí a humor. Navíc velice silný lidský příběh, který vás chytí za srdce! Za mě 10 hvězd z pěti:)

09.08.2019 5 z 5