Stefi123 Stefi123 komentáře u knih

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Začátek nebyl až tak zajímavý ,ale od poloviny už jsem četla a četla dokud nepřečetla .Úplně jsem vyděla ,kolik toho musela snést a vydržet .Ta kniha je k zamyšlení .

16.06.2020

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Hezká kniha ,příběh se odehrává v Paříži .V mé představě jsem v té cukrárně byla ,úpně jsem se tam viděla

09.02.2020 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Dobře napsaná kniha ,krásný příběh a každý mi měl poznat takovou lásku,jaká je v této knize .Hodně jsem u mí břečela

09.02.2020 5 z 5

V nejlepším věku V nejlepším věku Martina Kemrová

Velice dobře napsaná kniha ,která mi připomněla můj život ,určitě stojí za přečtení a k zamyšlení

12.01.2020

Ve stínu moci Ve stínu moci Tereza Richter

Knížka se četla skoro sama ,úžasně napsané a škoda jen ,že to tak skončilo a doufám ,že bude pokračování s lepším koncem .

08.04.2018

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Velice zajímavá kniha.Příběhy a život slonů ,ale ten konec -tak to jsem opravdu nečekala

05.04.2018

Magická padesátka Magická padesátka Marcela Košanová

Nechce se mi věřit,že příběhy končí tak šťastně .Kniha se čte skoro sama .Ale upřímně sama na takové štěstí moc nevěřím

15.10.2017 4 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Moc pěkně napsané ,dobře se mi četla ,jen je škoda ,že skončila jednou větou ,ale to je na čtenáři a jeho další fantazii .Tady si člověk uvědomí ,že práce není vše .

06.07.2017 5 z 5

Umíráme na objednávku? Umíráme na objednávku? Tomáš Kašpar

Knihu by si měl každý povinně přečíst ,pokud se aspoň trochu zajímá o zdraví

10.06.2017 5 z 5

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Velmi zajímavá kniha a bohužel pravdivá o farmaceutickém průmyslu

10.06.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha ,která se čte sama a když se člověk začte nechce přestat ,dokud se nedostane na poslední stránku .

19.04.2017