Stanley81 Stanley81 komentáře u knih

Lev pouště Lev pouště Harry Sidebottom

Ze třech autorů, kteří v současnosti píší na stejné téma, je tento nejvíce těžkopádný. Tituly ostatních autorů zkonzumuju za dva dny, u této knihy jsem se musel hodně přemáhat. Místy až přehnaně dlouze popisné a nudné. Pár stránek se nese v dobrém tempu a pak to zase spadne do těžkopádnosti. Konec jsem už horko těžko dával.

02.10.2013 2 z 5

Živý terč Živý terč Tom Clancy

O knihy Clancyho jsem se v obchodě vždy jen otřel a toto byla má první kniha a pokud jsou předchozí podobné kvality, tak jsem se asi dosud ochudil o dobré knihy.....100%

Pevnost barbarů Pevnost barbarů Anthony Riches

Anthony Riches s každým dílem zvedá laťku a tato kniha je opět lepší, nežli předchozí.

Šípy zběsilosti Šípy zběsilosti Anthony Riches

Anthony Riches napsal lepší a čtivější díl a pro mě se zařadil mezi ostatní autory nyní píšící o podobné době a podobných osudech římských legionářů.

Rány na cti Rány na cti Anthony Riches

Dobrá oddechová četba, možná mě zaujala i více, nežli série od Simona Scarow, pro mě za plný počet.

Požár na východě Požár na východě Harry Sidebottom

Dobrá kniha ze sympatického prostředí a času. Čte se dobře, ale na plný počet * to není.

12.08.2013 4 z 5

Král králů Král králů Harry Sidebottom

U tohoto dílu jsem se už musel trochu přemáhat, abych to vůbec dočetl. Po prvním, vcelku dobrém díle je tento tak trochu za trest, ale dotáhnout do konce se to dá.

12.08.2013 3 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Další skvěle čtivý díl, výborná série.

12.08.2013

Orel mezi vlky Orel mezi vlky Simon Scarrow

Výborný díl navazující na předchozí a neztrácející nic ze své čtivosti.

12.08.2013 5 z 5

Orlovo proroctví Orlovo proroctví Simon Scarrow

Z dosavadní série úkrok směrem na moře a za mě to trochu ztratilo atmosféru, tentokrát za 4.

12.08.2013 4 z 5

Orel v písku Orel v písku Simon Scarrow

Po předchozím slabším díle je tento opět velmi dobrý a čte se jedním dechem,,,,jednoznačně za 5.

Poslední sbohem Poslední sbohem Lee Child

Skvělý díl, toto je autor, který by měl vydat knihu 3x ročně a stejně by to bylo málo.

07.11.2012 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Od Rollinse je tato kniha nadprůměr, nic dechberoucího, ale záživná kniha to je.

07.11.2012 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Tahle kniha je dosti čtivá, můžu doporučit.

07.11.2012 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Od Rollinse jsem četl 4 knihy a u téhle je to hodnocení těžké, hodně kolísá úroveň. Tohle je trochu slabší kniha.

07.11.2012 3 z 5

Orlova kořist Orlova kořist Simon Scarrow

Dobrá kniha, dal jsem 4 z 5, úplně perfektní to není,,,hlavně začátek je slabší (oproti ostatním dílům), ale cca od poloviny do konce už je to jízda.

15.05.2012 5 z 5