sony09 sony09 komentáře u knih

Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá Pohled do zákulisí: Co se na nás chystá Tomáš Kašpar

Kniha, která určitě spoustě lidem rozšíří obzory. Doporučuji přečíst.

02.12.2022 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Co k tomu říct??? Jedním dechem…..

22.11.2022 5 z 5

No… knihu jsem ani nedočetl, asi je to tím, že jsem od ní očekával o hodně víc a bohužel to se nenaplnilo. Hlavní myšlenka je jasná a šla by shrnout na 5 stran, bohužel tady se to opakuje pořad dokola v cele knize, takže opravdu stačí přečíst první kapitolu a víte co autor chtěl říct ale nečekejte nic převratného, bohužel.

11.11.2022 1 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Tak to zase bylo něco. Naprosto super čtivé dílo a těším se jak se bude vyvíjet další díl.

13.01.2022 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Tak to je jízda, napínavé od začátku do konce. Čte se prostě jedním dechem. Těším se až se pustím do dalšího dílu.

30.12.2021 5 z 5

Tak to byla zase jízda. Jako vždy vtipné, skvěle a samozřejmě plné alkoholu . Láďa je prostě neuvěřitelný.

15.12.2021 5 z 5

Princ ládík je prostě borec. Od začátku do konce je to skvěle a vtipně napsané a člověk si jen představuje jak by se sám zachoval v situacích, které Láďa zažil, a že jich opravdu nebylo málo.

31.10.2021 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

kniha se četla velice dobře a nenudila v žádné části i když se dal děj místama předvídat.

29.10.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

No….už se velice těším na další díl

09.10.2021 5 z 5

OpRAWme se OpRAWme se Stanislav Skřička

Už jsem četl více knih s podobnou tématikou ale tahle je podle mě nejvíc informativní a přínosná... Doporučuji všem

24.07.2018 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Je to má druhá kniha od autora a musím říct, že rozhodně ne poslední. Kniha se četla, jak už napsalo více lidí, jedním dechem a vřele ji doporučuji.

23.07.2018 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Tak takový konec jsem opravdu nečekal.... Úžasná kniha , ke které se určitě ještě někdy vrátím a budu doporučovat dál. Silný příběh v malé knize.

15.03.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Žánr, který běžně nečtu, ale dal jsem mu šanci a nelituji ani jedné stránky. Příběh naprosto úžasný a napínavý až do konce.

25.02.2018 5 z 5

Krutá hra o tvé zdraví Krutá hra o tvé zdraví Tomáš Kašpar

Kniha dá hodně užitečných informací, stejně jako jiné knihy od autora. Měla by to být povinná četba.

30.11.2017 5 z 5

Proměna Proměna Suve

Velice inspirativní člověk ať už hudbou nebo touhle knihou, která toho dá opravdu hodně a doporučuji všem. NAMASTE SUVE

24.02.2017 5 z 5