snilek.holka snilek.holka komentáře u knih

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Bylo to fajn. Byl to příběh přitažený za vlasy s hlavní hrdinkou jejíž jméno mě pokaždé donutilo zaskřípat zuby a s její až příliš ukecanou povahou. Které dost rozumím, protože jsem stejná. Stejná v tom smyslu, ze kdykoliv jsem nervózní a nebo se proste necítím, tak melu a melu až si v hlavě dávám imaginární facku abych sklapla.

Ale příběh to byl příjemný a určitě nelituji že jsem po knížce sáhla. A bože ten pes :D

12.03.2024 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Naprosto skvělý další díl. Až je mi lito, ze už je konec a já znovu nezažiju svoje poprvé při čtení téhle knihy.

09.03.2024 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Když jsem zjistila, že se děj bude táhnout přes několik let, měla jsem strach že to bude nuda. Ale ono ne. Bylo to napsané tak, že to fungovalo skvěle.

Chemie, která tam byla, byla až neuvěřitelná. Navíc když clovek zjišťuje co všechno pro ni dělal .

Navíc naprosto zbožňuju, když chlap mluví jiným jazykem. Ta jeho ruština ! Nikdy bych nevěřila, že zrovna rusky jazyk v podání našeho federála bude tak sexy

09.03.2024 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Bylo to skvělý, stejně jako předchozí knihy a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Na ten jsem obzvlášť zvědavá

09.03.2024 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Pěkný příběh. Tady se určitě zdržím a přečtu si i další díly

02.03.2024 4 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Nakonec mě kniha bavila o hodně víc , než jsem si myslela že bude.
Moc se mi do knížky nechtělo, můj morální kompas mi říkal, ze to nebude nic pro mě. Ale nakonec to bylo naopak. Bylo to napsané tak, ze jsem jim ještě fandila. Připomnělo mi to, ze často soudíme i když nemáme absolutně ponětí, co všechno za příběhem stojí. Vlastně se nakonec kniha řadí do mého seznamu knih, ke kterým se ještě někdy v budoucnu určitě vrátím!

02.03.2024 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Touhle knihou si nejsem moc jistá. Danny mě bavil, Rose už tolik ne. Navíc mi to místy přišlo zbytečně utahaný a jindy bych naopak ocenila víc se do toho ponořit. Každopádně si nejsem úplně jistá jestli si přečtu další díl

02.03.2024

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Poslední díl téhle série a bezesporu ten nejlepší. A i když mám pocit ze celá série byla uspěchaná, tak tady ti vadilo určitě nejmíň.

02.03.2024 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherný letní příběh. Tady jsem opět nesáhla vedle. Jen se přikláním k názorům, že Xavier tam mohl dostat trošku víc prostoru, aby jsme mu viděly víc do hlavy. Navíc mě možná trochu víc baví, když se hlavní hrdinové oťukávají a čtenář si tak musí počkat než na to skočí :)

22.02.2024

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Tohle byl nádherný romantický příběh. Velmi se mi líbil styl psaní, postavy i vývoj celého příběhu

22.02.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Bylo to skvěly....možná teda na mě sexuální scény malinko přiostřenější než by byl můj vkus, ale určitě to nesnižuje hodnotu celé knihy. Za mě určitě doporučuji

22.02.2024 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Nebylo to vůbec špatné, ale od autorky už jsem četla lepší. Každopádně příjemná jednohubka.

22.02.2024

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Tak tohle bylo skvěly ! Vtipná a sarkastická kniha, která vás bude prostě bavit. Moc mě to bavilo číst a určitě patří ke knihám, ke kterým se někdy ještě určitě vrátím

07.02.2024 5 z 5

King King T. M. Frazier

Tak tohle není nic pro mě. Nevím jestli za to může překlad a nebo samotná autorka, ale styl psaní mi strašně vadil. Jako příběh to byl zajímavý a kdyby to bylo napsané jinak, možná by to i patřilo mezi mé favority, ale takhle mě to neustále vytrhávalo z děje. Nevadí mi v knize vulgarismy, ale tady to na mě působilo jako by tam byly vložené na sílu.

07.02.2024 2 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Tohle je to co jsem teď potřebovala číst. Nic složitého, možná trochu nereálného, ale za to s dobrým koncem :)

07.02.2024 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen to prostě umí lépe. Má daleko lepší příběhy. Ale i přesto se v knize otiskne a čte se díky tomu velmi dobře.

20.12.2022 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak nevím.... Kniha byla čtivá, o to žádná. Nutilo vás v příběhu pokračovat už jen skrz tajemství čím je opředený, ale to je asi tak všechno. Autorka hlavní hrdinku vykreslovala,jak kdyby se sama nebyla schopna rozhodnout, jaká by měla být. Díky tomu tu máme hrdinku, ke které si prostě nemůžu najít cestu. Občas mi dost lezla na nervi a to nemluvím o tom, že by očividně roztáhla nohy všem, kdo o ní projevy zájem. A Králové? Banda rozmazlenych děcek, kteří jsi sou vědomí, že díky penězům můžou takřka cokoliv a ono jim to projde. Prostě jsem měla občas chuť, popadnout je a pro fackovat. Ale jsem zvědavá kam tenhle příběh bude směřovat. Třeba změním názor

21.06.2022 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

O proti prvnímu dílu, se mi tahle kniha docela líbila. Nebyt toho, jak jednička skončila, tak bych se do dvojky ani nepustila... Což by vlastně byla škoda. I tak mi v knize prostě něco chybí. Jako by bylo nedodelana, sotva rozpracovana. Uvidíme jestli se obrázek o sérii uzavre po do čtení třetího dílu

17.06.2022 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Colleen to prostě umí. Některé její knihy jsou možná trochu slabší, ale ještě se mě nestalo aby mě její knihy nudili.
Tenhle příběh pro mě byl dost osobní, protože i já se potýkala s tímto problemem. O to častěji, jsem plakala, smála se a trápila se zároveň s hlavní hrdinkou. Je to nádherný příběh, odehrava se v něm tolik emocí. Určitě nelituji že jsem sáhla opět po této skvěle autorce

06.01.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

I když jsem ledacos tušila,byla to pro mě skvělá kniha. Pořád jsem jen četla a četla. Během čtení mě napadalo spousta otázek, které mi už nejspíš nikdo nezodpovi, ale pokud na knihu myslím i potom co jsem ji dočetla, je to pro mě známka, že byla dobrá. Tohle jsem od této autorky nečekala a hlavně jsem nečekala, že mě to bude tak bavit a tolik se do příběhu ponořím

13.01.2021 4 z 5