skyline skyline komentáře u knih

Nechápu proč jsem tak dlouho otálela se čtením. Nádhera!

29.08.2018 5 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Vzhledem k tomu, ze jsem si tento a predchozi dil pujcila v knihovne... se neda nic delat, tuhle serii potrebuji i ve sve knihovne a cist hezky od prvniho dilu. Trosku jsem se ze zacatku motala v casovych liniich a postavach, ale kdyz jsem se zorientovala, nedokazala jsem se odtrhnout.

27.08.2018 5 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Prvni knizka od teto autorky. Nahodne mi padla s dalsim dilem do ruky v knihovne. Dost dobry, tesim se na dalsi dil.

27.08.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Musim uznat, ze jsem od knihy cekala vic napeti, vetsi drama... coz se nekonalo a je to skoda. Kdyz se clovek do deje vzije, je to opravdu desiva predstava, kdyby vse zkolabovalo. Ale knize chybelo "to neco" ... technickych a politickych reci az az...ale co ten zmatek,hruza a zoufalstvi obycejnych lidi..?

18.08.2018 3 z 5

Sníh, oheň, vina a smrt Sníh, oheň, vina a smrt Gerhard Jäger

Mam z teto knihy smisene pocity. Pri cteni jsem se natrapila - nuda,porad dokola opakujici se fraze jak zasekly magnetak. Lezlo mi to na nervy. Docetla jsem to dokonce, protoze nemam rada rozectene knihy a porad jsem doufala aspon v zajimavy konec. Posl. Cca 60stran vzbudilo muj zajem, ale to uz byl konec pribehu. :-D Zaver byl pekny, i kdyz nebyl velkym prekvapenim. Musim uznat, ze i pres tezke prokousavani se knihou, je to velmi dojemny pribeh.

14.08.2018 3 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Lepsi nez prvni dil.

10.08.2018 4 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Cte se dobre. Nic tezkeho, takova pohodovka.

10.08.2018 3 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Celkem dobry. Jen me prekvapilo, ze neumrela treba i uklizecka a souseduv pes = trochu moc mrtvych :-D

08.08.2018 3 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Super! Ze se to zvrtne az tak, jsem teda necekala. Precteno na jeden zatah, nedalo se odolat. Doporucuji!

12.07.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Opet napinave cteni. Doporucuji

11.07.2018 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Super detektivni thriller. Precteno za jeden den. Nemohla jsem se odtrhnout. Doporucuji

24.06.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvela kniha. Obcas se mi udelalo nevolno i slza ukapla. A konec me tedy dostal, necekany zaver. Tesim se na dalsi dily s Kim.

22.06.2018 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner