skyline skyline komentáře u knih

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Vzhledem k tomu, ze jsem si tento a predchozi dil pujcila v knihovne... se neda nic delat, tuhle serii potrebuji i ve sve knihovne a cist hezky od prvniho dilu. Trosku jsem se ze zacatku motala v casovych liniich a postavach, ale kdyz jsem se zorientovala, nedokazala jsem se odtrhnout.

27.08.2018 5 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Lepsi nez prvni dil.

10.08.2018 4 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Celkem dobry. Jen me prekvapilo, ze neumrela treba i uklizecka a souseduv pes = trochu moc mrtvych :-D

08.08.2018 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvela kniha. Obcas se mi udelalo nevolno i slza ukapla. A konec me tedy dostal, necekany zaver. Tesim se na dalsi dily s Kim.

22.06.2018 5 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Tak ve čtvrtině jsem knihu odložila, protože mě nebavila. Chtěla jsem ji vrátit do knihovny ale nerada nechávám knihu nedotčenou...Dostala druhou šanci, tak od větší poloviny se to více rozjelo a konec byl fajn.
Nenáročné čtení, které na konci i překvapí.

03.03.2020 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Pěkný příběh, taková oddychovka.

28.07.2019 3 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Úžasné zakončení trilogie.
Celá tato série je skvělá.
Ale pár věcí by mě ještě zajímalo ...škoda že nejsou více dotažené do konce....

02.07.2019 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Výborné pokračování!

13.05.2019 5 z 5

Soumrak království Soumrak království Morgan Rhodes (p)

Pekna fantasy. Pro mne pohodove cteni.

14.09.2018 4 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Prvni kniha od teto autorky, kterou jsem precetla. Bohuzel me nelaka cist dalsi dily.

01.09.2018 3 z 5

Sníh, oheň, vina a smrt Sníh, oheň, vina a smrt Gerhard Jäger

Mam z teto knihy smisene pocity. Pri cteni jsem se natrapila - nuda,porad dokola opakujici se fraze jak zasekly magnetak. Lezlo mi to na nervy. Docetla jsem to dokonce, protoze nemam rada rozectene knihy a porad jsem doufala aspon v zajimavy konec. Posl. Cca 60stran vzbudilo muj zajem, ale to uz byl konec pribehu. :-D Zaver byl pekny, i kdyz nebyl velkym prekvapenim. Musim uznat, ze i pres tezke prokousavani se knihou, je to velmi dojemny pribeh.

14.08.2018 3 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Cte se dobre. Nic tezkeho, takova pohodovka.

10.08.2018 3 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner