skyline skyline komentáře u knih

Opravdový život Opravdový život Adeline Dieudonné

Taková útlá kniha a tolik krutosti...ale i špetka naděje a lásky.

26.02.2022 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

,,člověk vydrží víc než zvíře, jen mu dát příležitost"

30.01.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Bylo to dobrý, ale občas mi Adrienne přišla, že si stojí na vedení. Bylo to napínavé, jednoduché, mělo to spád... Taková jednohubka.

24.01.2020 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Zajímavé, děsivé i rozčilujicí....
Ale ten konec.....chci vic! :-D

19.08.2019 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Prvně jsem se lekla kdo se má v tom množství lidí vyznat , ale nakonec to bylo vydařené. Občas přitažené za vlasy, některé příběhy mohli být více rozvedené a mít více prostoru ale výsledek je dobrý a čtenář se nakonec jen těžko odtrhává od čtení. Což mě přivádí k tomu že jsem šla spát až ve 4 ráno a mám pěkný bolehlav

17.07.2019 3 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Skvělá! Dlouho jsem nečetla dobrou postapo. Ano, občas jsou hluchá místa, kdy se příběh táhne. Ve výsledku je to příjemný oddych, než přijde další nával adrenalinu, když se něco zase zvrtne... Po přečtení jsem musela do knihkupectví pro další díl. Doporuciji

12.05.2019 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Super! Ze se to zvrtne az tak, jsem teda necekala. Precteno na jeden zatah, nedalo se odolat. Doporucuji!

12.07.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Opet napinave cteni. Doporucuji

11.07.2018 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Těžké a kruté téma. Kniha perfektní, ale víckrát ji rozhodně číst nebudu.
Doporučuji, jen ne slabším povaham.

05.10.2023 5 z 5

Četlo se to dobře a rychle. Pokud někdo ale očekává něco světoborného, tak nečekejte.
Mám ráda knihy o osobním rozvoji, a všechny jsou svým způsobem o tom stejném, jen záleží na tom, který styl s vámi zarezonuje. Tato kniha není jiná, jen je psána s pár sprostými výrazy. Mít všechno u prdele není středobodem této knihy, ale o uvědomění priorit kdy se v tom dost lidí opravdu plácá a snídá antidepresiva.
Občas vtipné, občas nudné, občas zbytečné, občas a hlavně pro ty co si zažili horší věci, nepochopitelné z čeho měl tak těžký zážitek ... Občas jsem měla pocit, že autor byl opravdu rozmazlený fracek.....A tak měl potřebu být opruzem...nějaký čas...
Pro někoho bude opruz i tato kniha :-D

18.01.2020 3 z 5

Kniha me velmi mile prekvapila. Cetla se skvele. Je v ni mnoho k zamysleni a v mnoha vecech jsem se sama nasla. Doporucuji

23.10.2018 5 z 5

Tvé překrásné já Tvé překrásné já Chuck Palahniuk

Strasne :-D

09.09.2018 1 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Prvni knizka od teto autorky. Nahodne mi padla s dalsim dilem do ruky v knihovne. Dost dobry, tesim se na dalsi dil.

27.08.2018 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Pěkná jízda. Kniha se čte sama, odhalení vraha bylo nečekané. Příběh má spoustu zajímavých odhalení a závěr byl taky slusnej. Rozhodně doporučim dále. A já sama si s chutí přečtu další knihy autorky.

21.01.2022 4 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

No, jak to napsat...bylo to takové bez chuti.
Za horor bych toto rozhodně nepovažovala.
Autorka má schopnost napsat povahu hlavních postav tak, že byste je zakopali pod zem hned.
Ale jeji prvotina dětské zoubky byla zdařilá.
Toto se bohužel moc nepovedlo.

18.01.2022 2 z 5

Američtí bohové Američtí bohové Neil Gaiman

Byla to zajímavá jízda...

14.05.2020

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Thrillery mám ráda, tenhle byl pohodový.
Příběh je dobrý, dobře se čte i když má občas nezáživná místa ale chce se vám číst dál dokud není konec, protože jste zvědaví na vraha i když typ máte. Rozhodně stojí si počkat na konec. :-D za ten dávám čtvrtou hvězdu, nebo spíše za konkrétní odstavec. Ale k tomu se dostanete sami.

30.01.2020 4 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

A to je vše....?

26.06.2019 3 z 5

Ztracená Ztracená Adam Nevill

Za mne katastrofa, odkladam...

24.03.2019 1 z 5

Jaro rebelů Jaro rebelů Morgan Rhodes (p)

Jedna mrtvola za druhou.... dobry, cetlo se to dobre. Ted me stve, ze nejsou prelozeny dalsi dily. Ale teda pro deti to vazne neni :-D

14.09.2018 5 z 5