skipiii skipiii komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Bohužel za mě tedy zklamání. Děj průměrný,vrah celkem předvídatelný a konec a celkové rozuzlení bylo slabé. Jakoby autorovi na konci došel dech nebo nápad..? Určitě bych to nenazvala světovým bestsellerem. Průměr.

15.12.2016 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Ellison Cooper válí! Druhá knížka a opět skvělá! Napínavý děj, svižné tempo, žádná slabá místa. Ani na chvilku Vám nedovolí knížku odložit!

17.12.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvěle napsáno, svižné tempo, čtivé, napínavé do poslední chvíle a konečně je pachatelem i někdo jiný než bývá běžné. Rozhodně doporučuji!

20.10.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Příjemná jednohubka s krásným popisem zimy a mrazu. I přesto, že knížka neobsahuje žádný zvrat ani velké překvapení, tak děj svižně utíká. Za mě to bylo fajn čtení na dva večery.

25.05.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jeden řekl to, druhý viděl tamto a třetí to celé popřel :)

Zajímavé ale v paměti to neuvízne.

3,5 *

22.02.2021 3 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Tohle nebylo dobré. Zbytečně moc postav, nudná a předvídatelná zápletka, ale hlavně se pořád nic moc nedělo. Ale obálka je moc krásná.

06.02.2023 2 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Víc otázek než odpovědí, ale o to víc potřebuju další díly! Skvělá série!

20.01.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jsem neskutečně NADŠENÁ, že takto skvělá série je od české autorky! Perfektně zpracovaný příběh, kdy napětí je opravdu až do poslední stránky!

22.12.2022 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

..."Proč se trápit, když můžeš být šťastný? Podle mě je to jednoduchá volba."...

24.07.2017 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Bylo to napínavé, čtivé, svižné. Byla to fakt jízda! Skvělý thriller!

23.04.2022 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Velice čtivé, napínavé, děj se odehrává v krásném anglickém prostředí kam přesně zapadá sídlo Holtů. Určitě doporučuji!

11.03.2021 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak tohle byla Dívka ve vlaku ve světle modrém :( Tak moc jsem se na tu knihu těšila a o to větší je mé zklamání. Děj naprosto monotónní-alkohol,spánek,koukání z okna a pořád dokola. Absolutně ničím překvapivá kniha.Za mě rozhodně ne.

27.10.2017 2 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Po knížce jsem sáhla náhodou, bez jakéhokoli očekávání a vůbec nejsem zklamaná, ba naopak. Byla to fajn rychlá jednohubka. .:)

29.06.2023 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Za mě skvělé, čtivé, napínavé, rozhodně ano!

16.02.2023 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Perfektní! Ihned jsem se pustila do dalšího dílu!

15.12.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla!

13.05.2020 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Já jsem nadšená! Skvělá detektivka,napínavá až do posledních stran a se skvělým rozuzlením. Sympatické postavy,příjemný styl psaní. Velice se těším na další knihy z této série! :)

11.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavý děj, velice zajímavý námět, který byl i docela dobře zpracovaný.....a pak přišel závěr knihy a v mých očích celou knihu shodil. Řekla bych, že si kniha zasloužila lepší konec a ne konec "ďábelský". I přesto, že se mi kniha z větší části líbila a byla napínavá, nenazvala bych ji "neočekávanější krimithriller roku". Za mě jsou daleko lepší a propracovanější knihy. Hezký průměr.

02.11.2017 3 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Některé knihy komentáře nepotřebují...

21.04.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Úžasné, napínavé, strhující dílo! Výborný a naprosto nečekaný konec! Chris Carter je opravdu mistrem ve svém oboru,a každá jeho kniha je o něco lepší než ta předchozí a člověk jen trne nedočkavostí co tenhle muž příště vymyslí! Rozhodně doporučuji.

05.10.2016 5 z 5