Skalara Skalara komentáře u knih

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

Všechny klíče byli úžasné. Ale k tomuto dílu mám lepší vztah. Popisuje se zde jedna knihomolka. A já knihy mám taky ráda a mám k nim úctu.

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Úžasná kniha a hlavně jsem až do konce knihy měla podezření, že všechny ty nesnáze na ranči dělá někdo jiný.

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Skvělé odpočinkové čtení.

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Celá tato série mě tolik nenadchla jako ostatní, ale špatná není.

15.11.2018 3 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Mě se tato kniha líbila, zajímavá. Ve zkratce, kdy jedna čarodějnice se snaží přesvědčit jednoho muže o tom, že doopravdy je čarodějnice. Všechno dobře končí.

Pravidla lásky Pravidla lásky Nora Roberts

První příběh byl úžasný, druhý o něco slabší. Ale velice zajímavé četba.

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Zajímavé série, která je o svatební agentuře. Čtyři kamarádky, které mají na starost každá jednu činnost. Focení, květinovou výzdobu, pečení dortů a organizaci. K mým oblíbeným patří právě focení a pečení dortů.

Setkání v Bretani Setkání v Bretani Nora Roberts

Přečetla jsem to rychle, jelikož se snažím přečíst všechny knihy od této autorky. Nijak překvapující, ale dobrý příběh.

Splněná vánoční přání Splněná vánoční přání Nora Roberts

Skvělá odechovka, krátký příběh. Do dvou hodinek přečteno u čaje. Příjemné strávení volné chvilky.

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Jedna z nejlepších knih od této autorky. Nemohla jsem přestat číst. Příběh vezme za srdce.

Zrozená z hanby Zrozená z hanby Nora Roberts

Dle mě nejslabší díl z celé série, ale pořád skvělý.

Šťastná výhra Šťastná výhra Nora Roberts

Skvělá série. Super odechovka :)

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Skvělá kniha. Ráda ji mám ve své knihovně.

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Nejoblíbenější kniha z této série. Oblíbenost si získala hlavní hrdinka odvahou odejít od muže, který jí týral.

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Celá tato série je skvělá. Tento třetí díl mi přijde slabší, jak ostatní z této série. Ale čte se to jedna báseň.

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Jedna z prvních knih od této autorky. Díky této knize, jsem si tuto autorku oblíbila. Ale zatím neporazitelná kniha. Lepší jsem od ní nečetla. Hodně blízko k tomu má Stále v tvém stínu.

Všechny možnosti Všechny možnosti Nora Roberts

Celá série těchto knih se mi velice líbila. Jsem ráda, že mám kompletní sadu.

Zkouška důvěry Zkouška důvěry Nora Roberts

Prvně jsem bohužel viděla film, ale i když jsem věděla, kdo je vrah, kniha se mi velmi líbila.

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Tato kniha se mi nejvíce líbila z celkové série.

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Jednoduché čtení, kniha zajímavá přečtená jedním dechem. S radostí jsem se pustila do druhého dílu.

15.11.2018 3 z 5