Zkouška důvěry přehled

Zkouška důvěry https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1080/mid_zkouska-duvery-FSV-1080.jpg 4 202 202

Reece se po těžkém traumatu rozhodne přistěhovat do malého městečka u jezera uprostřed Skalistých hor. Seznamuje se s přátelskými obyvateli i se sympatickým spisovatelem Brodym. Největší útěchou jsou pro ni toulky přírodou, kde se jí daří zapomenout na minulost. Ale i tady panuje klid pouze zdánlivý.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Angels Fall , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zkouška důvěry. Přihlašte se a napište ho.

Evka27
13.08.2023 4 z 5

Ano i za mně jedna z nejlepších knih od Nory, ale zase ty šílené hrubky a dokonce i malá násobilka, kterou se Reece uklidňuje: 6x1= 1?? To je fakt masakr.

jarkaska
26.06.2023 5 z 5

Nora opět nezklamala. Kniha se pěkně četla, vraha jsem odhalila dobře. Romantika spojená s detektivkou, to mám os spisovatelky ráda.

Tamirai
18.05.2023 5 z 5

Skvelá kniha. Nemám čo vytknúť, som veľmi spokojná. Dostala som napínavý thriller a aj romantiku v jednom.

Postavy boli skvelé. Aj Reece, aj Brody a aj ostatné vedľajšie postavy. Skvelá bola aj Joanie a Linda-Gail.

Prostredie mestečka Angels Fist je priam rozprávkovo dokonalé, hneď by som sa tam presťahovala do nejakej malej chatky a žila si pokojným životom v blízkosti hôr a lesov.
Malé mestečko, kde sa ľudia navzájom poznajú a keď môžu a vedia, radi si aj pomôžu.

Nora píše skvelo a zatiaľ ma žiadna z nej kníh nesklamala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zkouška důvěry v seznamech

v Právě čtených1x