simona g. simona g. komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Ma-sa-krrrr kniha. Ten chlap píše neuvěřitelně!!! Klobouk dolů, teď jsem dočetla tuto a jdu hned na jeho další. Nedivím se, že jeho knihy mají na DTBzi tak vysoké hodnocení...WOW čtení!!!

14.07.2020 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Překvapivě dobře napsaná věc, mohu jen a jen doporučit!!! Určitě jdu shánět další autorčiny knihy. Kniha měla nápad, moc fajn se četla, spokojenost veliká!!!

23.12.2019 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Za mě super, dobře se četlo, děj letěl, zajímavý příběh, napínavé, velká spokojenost! A vymanění se ze sérií klasických Bryndzovek rozhodně nebylo na škodu. Šupa pecka, doporučuji.

04.05.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Hodně, hodně, hodně povedená knížka! Napínavá, dobře napsaná a skvěle přeložená, čte se sama. Zápletka neotřelá a faaakt dobrá! U mě dobrý, pádluju si pro další díl, tahle dvojka "detektivů" určitě stojí za to!

27.09.2023 5 z 5

Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Lev Golinkin

Skvělá kniha. Od začátku do konce zajímavá, ať už tématem, zpracováním osobních zážitků autora, "židáctvím", prostě vším. Pokaždé jsem se těšila, až k ní zase sednu a budu moct pokračovat ve čtení. Rozhodně doporučuji pro rozšíření obzorů historických dat a faktů z doby nikoli tak dávno minulé, ale také pro to, jak skvěle dokázal autor popsat to, co život v SSSR, byť krátký, znamenal pro jeho další žití, resp. jak poznamenal jeho samého. Za mě - skvělá a úžasná kniha, po které bych nesáhla, nebýt výzvy.

01.08.2023 5 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Rozhodně jsem ráda, že se mi kniha dostala do rukou. Rozporuplné pocity, po dočtení. Kniha je zvláštní a jiná, místy se to ve vás všechno sevře, když ji čtete, někdy si říkáte, že tohle už je trochu moc, ale pak zase dobrý a tak se to střídá, rozhodně se dobře čte, nelituji, doporučuji.

21.06.2022 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Nádherná kniha. Jednoduše nádherná. Pocity po dočtení = úplně ufff a hlava plná myšlenek. Rozhodně doporučuji!!! Jsem moc ráda, že jsem na ni narazila...

21.02.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

SUPER-PECKA-BOMBA!!! Fajne jak hrom, ufff, teď jsem dočetla. Bryndza opět nezklamal!!! Skvělá kniha!!!

20.12.2020 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Už X-tá kniha téhle autorky a spokojenost. Líbí se mi její styl, kniha frčí, má spád, nápad, je prima. Už se těším na další.

03.09.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásná a úžasná kniha....doporučuji...

16.08.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super, super, super. Opět kniha, kterou proletíte a která baví. Dobře se čte, ostatně jako prozatím všechny autorovy knihy. PECKA, SUPER, DOPORUČUJI!!!

13.04.2019 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tahle autorka mě baví! A to hodně. Třetí díl, třetí napínavé čtení, třetí pochvala a doporučení číst. A teď už fofrem mažu začít čtyřku :).

19.01.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvělá kniha, skvělá zápletka, skvělý druhý díl!!! Napínavé jak šle, řádky frčí skoro samy, moc povedená autorka, hodně mě baví. Těším se na třetí díl!!!

12.10.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Zcela souhlasím s tím, že předchozí "Bryndzovky" byly o něco málo lepší. Čímž ale neříkám, že je kniha špatná, to neee, rozhodně se četla fajn a hlavně konec frčel jako hrom. Nicméně za mě zatím nejslabší Bryndza z obou sérií, proto jedna hvězdička dolů. Každoprdně ovšem nelituji, že mi přišla pod ruku a určitě doporučuji přečíst.

01.07.2023 4 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Druhá kniha v řadě, opět spokojenost! Jakože velká spokojenost ;). Napínavý průlet fest zajímavým dějem, zasazeno do neokoukaného a pro mě krásného prostředí, sečteno podtrženo fakt prima kniha, těším se na další počiny.

11.04.2023 5 z 5

Kolčava Kolčava Eva Francová

Hodně jiná, hodně neobvyklá, hooodně hezká, hodně zvláštní, hodně milá někdy i hodně napínavá. Jsem hodně ráda, že jsme se "potkaly". Pár pravd si vypisuji bokem... hodně dobrá kniha.

03.07.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Já její knihy prostě můžu/žeru. Super svištíte dějem, napínavé je to v každé zatáčce, nechcete knihu odložit, přečtěte za den, max dva. Faaajna knížka, doporučuji :). Ty její bubu domy se mi líbily všechny.

31.01.2022 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Nebýt zdejší výzvy, asi se s knihou mineme. A byla by to škoda, je to milé a zajímavé čtení, taková příjemná oddechovka. Rozhodně doporučuji si přečíst, kniha má "stopro" co nabídnout.

03.01.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Zase Carter, zase pecka!!! Nedivím se, že jeho knihy mají tak vysoké hodnocení, skvěle napsáno, děj letí jako raketa, nuda nula, napětí maximální. Už jdu vybírat jeho další knihu.

24.07.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super, super, SUPER! Napínavé do poslední kapitoly. Jako peckaaaa, určitě se kouknu po jeho dalších knihách. Spokojenost!!! Doporučuji!!!

03.02.2020 5 z 5