Shinya Shinya komentáře u knih

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Na tuhle knihu jsem se opravdu dlouho těšila. Hned, jakmile jsem ji začala číst nemohla jsem se odtrhnout, tak dobrou knihu jsem dlouho nečetla! Tolik napětí, bojů a různých akcí. Nemohu se dočkat dalšího pokračování, stojí opravdu za to si počkat, hodně jsem si autorku této série oblíbila a dost mě překvapila, jak úžasné příběhy dokáže psát. Také nesmím zapomenout na Kaie - ihned, jakmile se objevil jsem tušila, že bude o Ruby stát. Ale i tak fandím Arcusovi, protože se protiklady přece přitahují. Jsem zvědavá, co se stalo Marelle a knížeti Eikovi, bude to ještě hodně napínavé!

14.06.2018 5 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Tuhle sérii knížek naprosto miluji. Je strašně zábavná a mohla bych ji číst neustále.

30.05.2018 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Naprosto úžasná kniha. Již od začátku jsem se nemohla odtrhnout od čtení. A navíc mě zaujala již obalem, což se moc často nestává. Dokonce ukáply i slzičky.

23.04.2018 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Mně se teda docela dobře četla.Strašně pohodová knížka,líbí se mi nápad,že je na styl dopisů.

06.08.2017 4 z 5

Neymar - nový Pelé Neymar - nový Pelé Petr Čermák

Kniha je sice zajímavá ale štve mě,že se tam stále píše o Ronaldovi,Pelém a Messim..

08.07.2017 3 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Mám strašně ráda knížky tohoto typu :-) za mě opravdu super knížka!

02.07.2017 5 z 5

Jed Šípkové Růženky Jed Šípkové Růženky Krystyna Kuhn

Sice mám ráda záhadné knihy ale tahle mi teda moc nesedla :-/

02.07.2017 2 z 5

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Ihned jak vyšla,což bylo opravdu dávno,tak jsem si ji musela koupit. :-) Neskutečně mě bavila aspoň jsem se toho více dozvěděla o rodině Frankie. :-) Opravdu zajímavý děj,takže za mě palec nahoru.

02.07.2017