Jed Šípkové Růženky přehled

Jed Šípkové Růženky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158520/bmid_jed-sipkove-ruzenky-J7G-158520.jpg 4 57 57

Sofie nemůže uvěřit, že se její bratr utopil při potápěčské výpravě v Austrálii. Zprávu jim potvrdil jeho kamarád, který se posléze snažil v rodině zaplnit prázdné místo po Mikovi. Ale Sofii se to vůbec nelíbí. Pak se stane něco hrozného - její kamarádka nepřijde večer domů a policie zahájí pátrání. Když ji najdou mrtvou, Sofie už vůbec nepochybuje, že se kolem ní dějí záhadné věci.... celý text

Dobrodružné Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Dornröschengift , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jed Šípkové Růženky. Přihlašte se a napište ho.

Bettybook
06.07.2023 3 z 5

Tahle kniha se mi doma válela snad už celá staletí. Proto jsem si ji přečetla (konečně), abych věděla, jestli ji mám z domu vypakovat, či nikoliv. Ve skutečnosti byla v celku v pohodě, ale to nestačí, takže ji stejně vypakuju XD

Elka252
14.03.2020 4 z 5

Kniha se mi velice líbila byla lepší než popelčina kletba ale horší než pohádkový zločin - vše knihy od K.Kunh. Nejsimpatičtější postavou mi byla Jamajka a už od začátku mi vadil Tom. Mrzelo mě že jsem se nedozvěděla pravdu o tom jak zemřel Mike.

Janca001
15.04.2018 1 z 5

Knížka je taková trošku taková krimi pro mladé, plná záhad atd. Ale myslím že jsem četla i lepší knížky

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jed Šípkové Růženky v seznamech

pro dospívající mládež (young adult)

Krystyna Kuhn
německá, 1960