SedllY SedllY komentáře u knih

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Klasika, která nesmí chybět v žádné sbírce milovníka Fantasy! :)

17.01.2016 5 z 5

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Ano, je to stejně tak boží jako první díl!
Ano, stále se v každé kapitole dost děje a kniha neskutečně baví!
Ano, nemůžu se dočkat dalšího dílu!
A ano, tohle je pro mě zatím vrchol fantasy!!!
Pevně věřím, že tuhle vysokou laťku Brandon udrží po celou dobu vydávání (10) knih z Archivu Bouřné záře.. :) Jediné malinké mínus bych dal za vedlejší kapitoly(1.díl Kaladinova minulost, 2.díl minulost Šalán) , které jsou zde ve 2. díle trošku slabší oproti dílu prvnímu. Kaladin je prostě nej! :))

17.01.2016 5 z 5

J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien

Krásný box. Kvalitní, nádherné zpracování jednotlivých knih! Vřele doporučuji. Povinnost pro každého milovníka fantasy!

30.11.2015

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

První má přečtená kniha od tohohle autora a ihned jsem si jej zamiloval!
Nebojím se tvrdit, že série Archiv Bouřné záře je lepší než Hra o trůny. Postav je zde méně, avšak jsou daleko víc popisovány a daleko víc se do nich dokážu vžít. Děj je svižnější a baví každou kapitolou.
Dost bylo řečí.. Ihned se jdu vrhnout na druhý díl! Život před smrtí! Síla před slabostí! Cesta před cílem!
Knihu vřele doporučuji! Mimochodem Brandon Sanderson si u nás zaslouží mnohem víc pozornosti a prodaných výtisků!

14.11.2015 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Je to dost dobré, ale zase nějaký zázrak to není.. :)
4/5 :)

04.10.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Začátek hodně slibný. Dost jsem se těšil, že to bude pořádně ujetá jízda.. Té jsem se však nedočkal.
Prostřední část knihy naprosto žalostná... Chvílemi jsem uvažoval, že knihu odložím, ale prokousal jsem se ke konci, ke kterému mě vlastně ani nic moc žádným způsobem netáhlo,vlastně mi bylo i celkem jedno, jak vše dopadne..
Chvílemi se člověk pousměje nad některými hláškami, avšak nic převratného to není.

28.07.2015 3 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

,,Nikdy jsi mi nepochválil žádnou baladu," ozval se náhle Marigold.
,,A přitom jsem jich ve tvé společnosti tolik složil a zazpíval.Ale tys mi nikdy neřekl:Bylo to hezké.Chtěl bych,abys to zahrál ještě jednou.Nikdy jsi to neřekl."
,,To je pravda.Nikdy jsem neřekl,že bych to chtěl.Víš proč?"
,,Proč?"
,,Protože jsem nikdy nechtěl."

Výborná samostatná kniha o Zaklínači,který neměl zrovna štěstí po ruce.
Dechberoucí závěr.Opět 5/5.

29.12.2014 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Dokonalý díl to rozhodně nebyl.Dost nudných pasáží.Kvůli neustálému skákání z místa na místo jsem se chvílemi ztrácel a na celkovému dojmu z knihy to akorát ubralo..
Avšak poslední dvě kapitoly byly naprosto strhující a já nemůžu zhodnotit závěrečný díl,a tudíž celou sérii,jinak než 5 hvězdami!

09.11.2014 5 z 5

Americký upír Americký upír Stephen King

Skvělý komiks..už se nemůžu dočkat pokračování :)

01.07.2013 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Čekali jsme na tuhle knihu celkem dlouho,ale dočkali jsme se a rozhodně stála za to! 5/5

15.07.2012 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Důležité je,aby knížka dokázala po pár strankách vtáhnout a nepustit a tahle kniha/série to u mě dokázala naprosto bez problému.Hodně z vás může tvrdit,že je to příběh jak pro děti,možná že i je,ale mě to prostě baví a o to jde především!

15.07.2012 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Tahle kniha mě k mému vlastnímu překvapení až tak moc nechytla.Možná to bylo tím,že jsem ji četl s delšími přestávkami,ale oproti jiným Kingovým knihám mi právě u Nespavosti něco vadilo a nebyla to ani tak vleklost,jako spíše občasné až přehnané situace..každopádně na 4 hvězdy to je,jen jsem od toho čekal víc :)

15.07.2012 4 z 5