Schwestrn Schwestrn komentáře u knih

Babička Babička Božena Němcová

Úplně blbě napsaná kniha se zajímavým námětem, který je výmluvou profesorů češtiny, aby ji zadávali jako povinnou četbu.

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Nejkrásněji a nejlaskavěji napsaný příběh o smrti a obětování se pro druhého. Dětem před spaním 4EVER!

29.06.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Odstrašující příklad lidské blbosti!

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Věříme v Rychlé Šípy, himbajs!

Obrazy z dějin národa českého Obrazy z dějin národa českého Vladislav Vančura

Jediný oddíl, který jsme byly nuceny přečíst -kosmas- nás odstrašil tak ,že bychom si už nikdy nepřečetly zbytek!

29.06.2015 1 z 5

Líbil se nám originální styl vyprávění a nepředvídatelnost děje.

29.06.2015 4 z 5

Blbnutí s Oscarem Blbnutí s Oscarem Ivona Březinová

Strašlivý!!!!! Chudák Oscar Wilde... :'(

Báro, nebreč! Báro, nebreč! Ivona Březinová

Líbilo se nám, že to přiblížilo život B. Němcové, aspoň jsme nemusely číst její blbý knihy.

29.06.2015 1 z 5

Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Timothée de Fombelle

Kdybychom měli jenom dvě možnosti: Spálit Tobiáše a nechat si všechny ostatní knihy nebo si nechat Tobiáše a zničit ostatní, bereme druhou možnost!

Vango Vango Timothée de Fombelle

Milujeme Vanga!!! Styl vyprávění nemá obdoby v žádné jiné knize na světe!! Chystáme se přečíst knížku v originále!

29.06.2015 5 z 5

Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Timothée de Fombelle

Nejdokonalejší kniha na světě!!! Milujeme Tobiáše, Nilse, Elíšu! A jedeme si citáty celej život!! Určitě si jí přečtěte!!