Báro, nebreč! přehled

Báro, nebreč! https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6429/baro-nebrec-6429.jpg 4 112 112

Básník v báglu série

Je léto černovláska Fany, zrzka Nikol a blondýnka Simča opět společně vyrážejí na prázdniny. Tentokrát budou i trochu pracovní, protože Simča konečně dostala roli ve filmu a věrné kámošky ji doprovázejí coby komparzistky. Ale ještě něco je jinak. Jindy lehkomyslná a poněkud povrchní Simča náhle touží poznat životní osud výjimečné ženy a spisovatelky, o níž se právě točí film v Ratibořicích a Babiččině údolí. Jak na ni zapůsobí? Překvapí to celou veselou partičku Volné pokračování Básníka v báglu a Blonďaté Kerolajn. Romana 1. vydání... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Báro, nebreč!. Přihlašte se a napište ho.

twigxi
02.04.2024 5 z 5

Po predchozich dilech jsem se hned vrhla na dalsi, protoze tahle serie me fakt bavi. Tentokrat jsme se vypravili po stopach Bozeny Nemcove. Myslim, ze autorka jeji osobnost opravdu krasne vystihla. Hvezdicky, kridla....a dluhy.
Je to vtipne, je to odlehcene a ja si rikam, ze tohle by se asi melo davat detem cist, misto te povinne cetby. A ze ty deti by pak ta dila prilakala sama od sebe.

cibulka 8
15.06.2022 3 z 5

Pro mě nejlepší díl ze série. Kromě příběhu Simči je děj prokládán úryvky z díla a korespondence Boženy Němcové a nejlepší byly části, kdy si Simča představovala, že je samotná Božena. Hodně mi také pomohlo, že jsem viděla televizní minisérii Božena.

Knihomolka506
01.07.2021 5 z 5

Parta holek se zase chystá na prázdniny. Jedna z nich Simča získala menší roli v malém filmu o životě slavné spisovatelky Boženy Němcové. Dvě kamarádky ji samozřejmě nenechají ani na chvilku samotnou. Kromě toho opět pátrájí po osudu jedné z nejslavnějších českých spisovatelek- autorky Babičky

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Báro, nebreč! v seznamech

v dalších seznamech2x